Volkswagen Caravelle Fiyat Listesi

Volkswagen Caravelle 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caravelle 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caravelle 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caravelle 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caravelle 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caravelle 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caravelle 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Volkswagen Caravelle Hakkında

Volkswagen caravelle transport t5 adı altında transporter serisinden sonra Volkswagen’in 2003 yılında multivan olarak piyasaya sürdüğü transport bir ticari araçtır. Önceki moldel olan transporta göre bir hayli geliştirilmiş olarak piyasaya çıkan caravelle hususi kullanıma yönelik donanımlı daha fazla aksesuarlı tamamı ile kalabalık ailelere ya da vip hizmet veren şirketlere yönelik tasarlanmış bir versiyondur. 1.9 TDI 86 hp, 1.9 TDI 102 hp, 2.5 TDI 4 MOTION 130 hp, 2.5 TDI 4 MOTION 174 hp, 3.2 OTTO V6 4 MOTION 219 hp motor seçenekleri ile satışa sunulan caravelle standart otomobil ile karavanı birleştirilmiş tasarımı ile çok yönlü bir kullanıma sahiptir.

Ticari araç olarak geçmemesi vergi indiriminden yararlanmanızı ve hususi kullanımda otomobile ve karavana bir arada daha az vergi ile sahip olmanız en büyük avantajlarınızdan birisidir. Ayrıca yük taşıma için arka koltukların çıkarılması ile ticari araç sınıfına sokabilir yüksek iç hacim sayesinde taşıma işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 9+1 yolcu taşıma kapasitesi ile hususi kullanımda geniş ailelerin tercih edebilmesi için tasarlanan otomobil, yüksek çekiş gücü, konforlu donanım, koltukta ayarlanabilir ışık ve klima seçenekleri sayesinde çok keyifli bir araç olması ile sınıflarından ayrılan caravelle Türkiye’de piyasaya çıktığı günden beri çok fazla talep görmektedir.

Uzun yol aracı olarak mükemmel bir sürüş keyfi yaşatan caravelle ön konsolunda özel saklama gözü, iki adet bardaklık, ekstra soğutmalı bölüm, görsel sensörlü park sensörü, halı taban kaplaması, yüksek ses kalitesine sahip hoparlör, gibi özellikler sayesinde uzun yolların sıkıcılığından sizi çıkartarak yeni deneyimler yaşamanızda en büyük destekçiniz olacaktır. Çift renk olarak tasarlanan caravelle şeker beyazı- vişne kırmızısı, refleks gümüş- akapulko mavisi, şeker beyazı-bambu yeşili, şeker beyazı-mojave beji renkleri ile efsaneleşmiş Volkswagen beetle minibüsleri yaşatması için tasarlanan caravelle size hem konforu hem de nostaljiyi yaşatabilir.