Volkswagen Caddy Fiyat Listesi

Volkswagen Caddy 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caddy 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caddy 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caddy 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caddy 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caddy 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caddy 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caddy 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caddy 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Caddy 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Volkswagen Caddy Hakkında

Volkswagen Caddy denildiğin de akla ilk gelen ticari bir araç olmasıdır. Ancak ailesi ile rahat ve konforlu bir yolculuk yaşamak isteyen kullanıcılarında tercih etme nedeni olan Caddy, içinin genişliği, şık dış tasarımı, geniş bagajı sayesinde ticari araç olmaktan çıkmış normal binek araçlar arasında da yerini almıştır.

Caddy sınıfında en güvenli araç olarak dizayn edilmiştir. Bayan kullanıcıların geniş bir araç olduğu için pek fazla tercih sebebi olmasa da, bazı özelliklerinin eklenerek artık onlarında rahatlıkla kullanabileceği bir araç olarak piyasaya sürülmüştür.

Caddy aracında geri görüş kamerası takılarak park etme de kullanıcılarına oldukça kolaylık sağlamaktadır. Uzun yolculuklarda oluşacak sisli havalara nazaran köşe aydınlatma bölümüne sis farı eklenmiştir.

Caddy aracında park etme işleminden sonra otomatik olarak kendiliğinden kapanan sağ ve sol aynalarının olması da ayrı özellik olarak liste de yerini almaktadır. Bazı kullanıcıların tercih etme nedeni olan Bi-Xenon farlar eklenmiş ayrıyetten normal far sistemine de ledli özellik eklenerek görüntüsüne ayrı bir şıklık kazandırmıştır. Kış aylarında kullanıcıların tercih ettiği ön koltuk ısırma özelliği de Cadd araçlarına eklenerek alıcılarının ilgisini çekmektedir. Araa Esp adı verilen viraj dengeleme sistemi eklenerek diğer araçlardan farklı olarak piyasaya sürülmüştür.

4 tekerleğinde bulunan diş freni kullanıcılarının hassas bir şekilde fren yapma işlemini gerçekleştirmelerini sağlıyor. Olası bir kaza geçirme esnasında araç içinde sıkışmamanızı sağlayacak bir özellik de bu araca eklenmiştir. Peki bu olay nasıl gerçekleşmektedir? Çarpma esnasında aracın içinde ki kullanıcının araçtan çok daha kolay çıkmasını sağlamak için kullanıcının direksiyonun katlanması özelliği eklenerek olası felaketlerin ortadan kaldırılmasına kolaylık sağlamaktadır.

Yakıt deposu 55 lt olarak sınıfın ortalamalarında bir araç olarak üretilmiştir.Manuel ve otomatik vites özellikleri ile hem bayan hem de bay alıcılarını beklemektedir.