Volkswagen Amarok Fiyat Listesi

Volkswagen Amarok 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Amarok 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Amarok 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Amarok 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Amarok 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Amarok 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Volkswagen Amarok 1999 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 1.8 Basic Otomatik-
Volkswagen Amarok 1998 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 1.8 Basic Otomatik-
Volkswagen Amarok 1997 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 1.8 Basic Otomatik-
Volkswagen Amarok 1996 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Volkswagen Amarok Hakkında

Ticari biraz araç olarak piyasa ya çıkarılan Volkswagen Amarok sınıfının en dolu aracı olarak belirlenmiştir. İç görüntüsünde olduğu kadar dış görüntüsü de gösterişlidir.

Aracın iç özelliklerini inceleyecek olursak;

- Direksiyondan ayarlanan kumandalı bir radyo sistemi,

 - Sürücü ve yolcunun kendi isteğine göre ayarlaya bildiği, Klimatronik adı verilen bir klima sistemi,

 - Sürücülerin en çok tercih ettiği bir yol bilgisayarı,

Dış özelliklerini inceleyecek olursak;

Vites özelliklerin de 8 ileri vites sistemi ile sınıfın da tek araç olarak seçilen bir mühendislik harikasıdır. Motor gücü büyük olmasına rağmen düşük yakıt verimliliği ile kullanıcıların alım işlemlerin de kolaylık sağlamaktadır. Hız sabitleme sistemi ile kullanıcıların tercih sebebi olan Amarok, ön ve arka park sensörü ile tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

Çocuklu aileler için isofix sistemi kullanarak çocuklarında güvenle yolculuk etmesi hedeflenmiştir. Sağlam göveli olarak tasarlanan Amarok uzun yıllar kullanıcıların kullanmasını sağlamaktadır. Normal araçlarda 10.000 km de bir bakım yapılırken Amarok aracın da 15.000 km de bir bakım yapılarak ekstra bir maliyet avantajı olarak karşımıza sunulmaktadır. Alıcılarına farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır. 89.210 TL den başlayan ve 125.000 ' e kadar olan fiyat seçenekleri ile alıcılarını beklemektedir.