Toyota Verso Fiyat Listesi

Toyota Verso 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Toyota Verso 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Toyota Verso 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Toyota Verso 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Toyota Verso 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Toyota Verso 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Toyota Verso 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Toyota Verso 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Toyota Verso 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Toyota Verso Hakkında

Birey sayısı fazla olan ailelerin araç seçimi yaparken genelde rahat seyahat edebilecekleri geniş arabaları tercih ettikleri bilinir. Aynı zamanda dizaynı hoş ve son teknolojik gelişmelere ayak uyduran yenilikçi markalar olması da gerekir.

Bu istekler göz önünde bulundurulduğunda 2015 yılında aile aracı olarak seçilen ve çok sayıda satılan Toyota verso akla geliyor. Yenilikçi yapısıyla, geniş araba tercihinde bulunan herkese hitap eden Toyota verso iç yapısı ve yakıt tüketimiyle alternatif olma yönünde ideal bir araç.

Lüks sedan araçlarda var olan konfor ve teknolojiyi bu araçlarda da görebilirsiniz. Genel olarak özelliklerine baktığımızda; geri dönüş kamera ekranı, elektrikli ön camlar, son teknolojiye uygun direksiyon kumandalı müzik sistemi ve direksiyondan kumandalı bluetooth özelliği, yokuşlarda yardımcı olan kalkış sitemi, kazalarda koruyucu yedi hava yastığı, son derece hoş görüntüye sahip deri kumaş koltuk döşemesi, soğuk havalarda büyük öneme sahip ısıtmalı ön koltuk, anahtarla araç çalıştırma devrini sonlandıran akıllı giriş ve çalıştırma sistemi, çift katlı ve soğutmalı torpido gözleri, keyifli seyahatler için tasarlanmış ön koltuk arkasında bulunan katlanır masalar, yormadan sürüş için otomatik hız sabitleme sistemi mevcut.

2016 model olan Toyota verso araç fiyatlarına baktığımızda; Verso Comfort Ekstra'ların 67.460.00 TL'den, Verso Elegant'ların 71.700.00 TL'den, Verso Premium'ların 81.700.00 TL'den, Verso Premium Navi model araçların ise 83.450.00 TL'den başladığı görülüyor. Uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle hayalini kurduğumuz bu araçlara sahip olmak artık daha kolay.

Toyota verso model araçların otomatik olarak yanan farları, gündüz yanan LED farları, arka ve yan arka karartılmış olan camlarıyla dış dizaynı ve görüntüsüyle de dikkat çektiği ortada.

Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, kalabalık bir aileye sahip olan herkesin rahat edebileceği, kullananın asla pişman olmayacağı Toyota verso araçlar alıcılarını memnun etmek üzere bekliyor.