Suzuki Fiyat Listesi

Suzuki Hakkında

Suzuki birden çok motorlu araç üreten, uzun yıllardır piyasa da var olan bir Japon firmasıdır. Power free modeli ile ilk motorlu bisiklet 1952 yılında satışa sunulmuştur. 1955 yılında da Suzulight isimli hafif sınıf otomobil satışa sunulmuştur. Suzuki firması 1962 yılında İngiltere' de yapılan 50 cc sınıfında TT yarışında şampiyon olmuştur. 1976 yılında Suzuki en başarılı motosiklet serisini GS satışa sunmuştur. Suzuki'nin 1989 yılı itibari ile araç satışı 10.000.000 TL olmuştur.

Suzuki araçları üstün Japon teknolojisi ile üretildiği için en kaliteli araçlar arasındadır. Suzuki araçlar da konfor olarak da en üst seviyededir.

Suzuki'nin motosiklet olarak şuan ürettiği modeller, 2017 yılında satışa sunduğu modellerden en iyi performansı sunan modeller, supersport hayabusa ve yine supersport GSX - R1000ABS'dir.

Suzuki'nin araba modelleri için de en çok tutulan modellerden aile arabası olan yeni Suzuki Vitara performans olarak da üst performans da olup, şuan en çok tercih edilen modellerdendir. 4 * 4 olan Jımny yağmur, çamur, dağ, tepe sizi istediğiniz yere en iyi performans ile sizi götürecektir. Şehir otomobili olarak da Suzuki Swift' i tercih edebilirsiniz.

Suzuki motosiklet ve araba dışında da deniz motorlarında da çok iddaalı modeller sunmaktadır. Suzuki deniz motorlarını beyaz renkte ve 40 PS ve üstü seçenekleri ile kullanıcılarından tam not almaktadır. Düşük ağırlıktadır ve sessiz çalışır. Saklama sonrası kolay çalıştırma özelliği vardır. 3 yönde de saklama kolaylığı vardır. Tilt sistemi de vardır. Kolay taşınır ve ayrıca ergonomik taşıma kolu vardır. Sönümleyici tip 3 kademelidir.

İstediğiniz motorlu aracı Suzuki' den alarak, en kaliteli şekilde üretilmiş ve en yüksek performansa sahip araca sahip olursunuz .