Subaru Fiyat Listesi

Subaru Hakkında

Ülkemizin en çok tercih edilen markalarından, teknoloji, konfor, tasarım ve Uzak Doğu disiplinini gaye edinmiş olan Subaru’nun temelleri 1917 yılına dayanır. O yıllarda Subaru otomobilleri Japonya’nın en büyük teknolojilerinden olan Fuji Heavy Industries Co. Tarafından imal edilmekteydi. Yine o dönemlerde . Symmetrical AWD ve Boxer Motor gibi teknolojilere imza atan Fuji HI, otomotiv sektöründe devleşmeye başladı.

Ürettiği teknolojilerle çağın ilerisinden giden firma araç güvenliğiyle de ön sıralarda bir emniyet vaat ediyordu. İlk dört çeker motoru 1954 üreten Subaru bir ilke imza atarak tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır. Gün geçtikçe devleşen Subaru 1966 yılında bahsi geçen Boxer Motor teknolojisini ve 1974 senesinde de Sürekli Simetrik Dört Çeker teknolojisini üreterek tarihin ilklerinde yer almaya devam etti. Yıllar geçtikçe başarıları piramidini yükselten firma ilk ECVT şanzımanını 1987’de üretime soktu. Ardından çizgisini genişleten ve giderek markalaşma yolunda yükselen firma spor otomobil sektörüne adım atarak Forester’ı üretti. Dizel motorun ulaştığı son teknoloji olan Boxer Dizel Motor teknolojisini 2008 yılında Subaru adlı otomobilinde kullanan SUBARU firması, ilerleyen zamanlarda Subaru Impreza’yı üreterek spor otomobil severlerin gönüllerinde taht kurdu.

Mükemmel yol tutuşu ve konfor için Simetrik Sürekli Dört Çeker (SAWD) teknolojisiyle araçlarını üretir ve size üstün performansın yanında, Japon disipliniyle harmanlanmış konforu sunar. Ürettiği fren sistemi, dayanıklı gövdesi, patinaj önleyici sistemi gibi teknolojilerle hem araç içi hem de araç dışı güvenlik imkanlarıyla sizin sağlığınıza ve yaşamınıza önem verir. Ürettiği araç çeşitliliğiyle bütün ihtiyaçlarınıza cevap verir. Ailesini düşünenler için en ferah arabaları Subaru üretirken, kendisini araziye atıp bir Off-Road yarışçısı olmak isteyenler için de en mükemmel arazi aracını üretir.