SsangYong Fiyat Listesi

SsangYong Hakkında

1954 senesinden bu yana otomotiv sektöründe çıtasını her geçen gün yükselten SsangYong, üretim mühendisliği ve kullandığı teknolojiyle sektörün saygı duyulan isimleri arasında yerini almıştır.

1980 yılında ürettiği Musso ve Korando modelleri ile dört çekerli araçlar klasmanında üretime başlayan SsangYong, 2000 yılında üretimlerine başladığı Rexton, Actyon, Kyron gibi araçlarla da SUV dünyasına, yani spor araçlar grubuna merhaba demiştir ve bu sektörde de imal ettiği araçlarla insanların güvenini kazanmıştır.

  Dünyanın otomobil devleriyle yarışan araçlar üretmeye başlayan SsangYong, 7 vitesli otomatik şanzıman ile donatılmış olan lüks klasmanda ilk aracı Chairman W. Ülkenin devlerinde olmuştur.

Daha sonra çevre dostu dizel teknolojinin ileriye gitmesinde ürettiği araçlarla katkı sağlayan SsangYong, EURO 5 çerçevesine uygun çevre dostu eXDİ200 motorlarını imal ederek global rekabet sahasında adını duyurarak yerini almış bunun yanında EURO 6 standartlarında da halen üretime devam etmektedir.

Dünya çapında satış ağına sahip olan SsangYong, kaliteli yeni nesil ürünleriyle küresel manada en iyisi olmaya çalışmaktadır. 115 ülkede 1650 satış noktasıyla bütün insanlığa ulaşmaya çalışan SsangYong dünyanın en büyük otomobil pazarlarına girerek rekabet ortamını genişletmiş ve geliştirmiştir.

En yenilikçi ve saygın Koreli otomotiv şirketi felsefesiyle ürünlerini imzalayan SsangYong, müşteri güvenliği ve memnuniyet, topluma katkı, müşteri odaklı yenilikçi üretim, sürdürülebilir sağlam büyümeye odaklı kurumsal felsefesiyle taliplerini kucaklıyor. En büyük hedefleri arasında yeni nesil teknolojiler geliştirmek, temel rekabeti artırmak ve küresel pazar satışlarını genişletmek olan SsangYong her zaman en iyi hizmet anlayışını sürdürmüştür.

1954 yılında girdiği teknoloji serüvenine vizyon ve misyon odağına “Mükemmel” kelimesini alan SsangYong, bilişim, konfor, performans ve kaliteyi bir araya getirmeyi amaçlamış, bu uğurda binlerce otomotiv üreterek sektörün finaline güven imzasını atmıştır.