Smart Fiyat Listesi

Smart Hakkında

Smart fortwonun çıkardığı küçük bir aile arabasıdır. Günümüzde araba insanlar için her şey demek, bu sebepten dolayı dünyada bir çok araba üretilmektedir .

Smart da onlardan bir tanesidir. Smartın özelliği ise maddi durumu düşük ve ailesi azlık olanlar için üretilmiş bir arabadır. Biraz özelliklerini anlatmak istiyorum, güzü 45 beygirdir,yakıt deposu hacmi 33 litre,kasa tipi hatchback, 2 tane koltuğu var, uzunluk 2695 mm, bagaj hacmi en az 220 litre, çekiş arkadan, yakıt tipi dizel, ön frenler ve arka frenler disk, abs var ve 2007 de fortwo smart üretilmeye başlamıştır. 2007 den bu yana bir çok insan bu küçük şirin arabayla hayaline kavuşmuştur ve beğenildikçe de Smart'ı geliştirmişler, farklı renklerini çıkarmışlar ve daha da konforlu yapmışlardır. Smart'ın test sürüşü yapılmış ve onunla ilgili bir yazı yazmışlar, bende sizlerle de paylaşayım , ''küçük olmasının dezavantajları olacağını düşünüyordum, fakat arabanın koltuğuna oturduğumda koltuğun yüksekliği ve hareket etme alanının geniş olması beni hasız çıkardı .'' Diye yazmışlardı, ayrıca smart fortwo kadınlarında hayali ve vazgeçilmezi ve hayalidir. Fiyatı da 40 bin civarındadır, tabi bu modelinden modeline değişmektedir, peki insanların smartı seçmesinin sebebi nedir diye illaki herkes sorar, hemen ona da açıklık getiriyim ,genellikle insanlar işe arabasıyla gider, hele hele İstanbul'da yaşayan insanlar, smartda az yaktığı için insanların gönlüne taht kurmuş, smart avantajları saymakla bitmiyor.

Smart küçük olduğundan dolayı yolda rahat manevra yapma olanağı sağlıyor, ayrıca park yerinde de sıkıntı çekmemenizi sağlamaktadır. İşte bu yüzden ben size smartı rahatlıkla tavsiye edebilirim. Smart aldığı paranın hakkını fazlasıyla veren bir araba ve yolda giderken insanların kıskanacağı, hatta size özenecekleri, sizin yerinizde olmak isteyecekleri, keşke benim arabam olsaydı diyecekleri, şık bir arabadır.