Skoda Yeti Fiyat Listesi

Skoda Yeti 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Skoda Yeti 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Skoda Yeti 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Skoda Yeti 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Skoda Yeti 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Skoda Yeti 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Skoda Yeti 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Skoda Yeti 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Skoda Yeti 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 2.0 CR TDI Ambition-
  • 2.0 CR TDI Ambition 4X4 140 HP-
  • 2.0 CR TDI Experience-
  • 2.0 CR TDI Experience 4X4 140 HP-

Skoda Yeti Hakkında

Hafif ticari segmentinin büyümesi ve bu segmentteki araçlara geniş ailelerinde ilgi göstermesi ile bu segmentteki araçların konforları ve kaliteleri oldukça artırılmaya başladın. Skoda ‘nın bu segmentteki aracı olan Yeti henüz rakiplerine göre biraz geride olsada performansı ve uygun fiyatı ile satın alınabilecek araçlar arasına girmeyi başarıyor.

Skoda Yeti ‘nin dış tasarımı rakiplerine göre biraz geride kalıyor diyebiliriz. Düz hatları ile daha çok yük taşımada kullanılacak bir otomobil gibi dursada aslında öyle değil. Gerek konforu gerek performansı için tamamen geniş ailelere ve kalabalık yolculuk etmeyi sevenler için tasarlanmış bir araç. Ayrıca geniş bagaj hacmi ile eşyalarınızıda taşıyabilecek bir kapasitede. Dış tasarımına pek alışamadığımız Yeti ‘nin iç tasarımı genel anlamıyla güzel ve modern ancak biraz binek otomobil ile ticari otomobil arasında kalınmış kararsızlık bu kısmada yansımız. Araçta kullanılan multimedya sistemi, klima kumandaları vs. Çok güzelken bu konsolun tamamen düz inen bir göğüs üstüne oturtulması açıkçası bizleri üzdü. Ayrıca direksiyonun açısıda bizlere oldukça düz geldi.

Aracın sürüş dinamiklerinede biraz değinecek olursak bu konuda oldukça memnun kaldığımızı belirtebiliriz. Özellikle bu segmentteki araçların bir çoğunda yüksek hızlar ile giderken bir dengesizlik ve güvensizlik olur. Bu araç yere gayet sağlam basıyor ve yüksek hızlarda bile sizi güvende hissediyor. Başarılı bir şase üzerine oturtulduğu her açıdan belli olan otomobil virajlara girerken ağırlı kdengeli bir biçimde dağılıyor ve uzun olmasına karşın herhangi bir savrulma ile karşılaşılmıyor. Ülkemizde benzinli motor seçeneği ile sunulan Skoda Yeti ‘nin yakıt tüketimi 5.5 litre gibi düşük bir seviyede. Ekonomik, sağlam, performanslı ve geniş bir araç isteyenler için yeni Skoda Yeti düşünebilecek en güzel otomobillerden birisi olabilir.