Skoda Rapid Fiyat Listesi

Skoda Rapid 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Skoda Rapid 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Skoda Rapid 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Skoda Rapid 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Skoda Rapid 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Skoda Rapid 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Skoda Rapid Hakkında

Skoda ‘nın en farklı tarzda çıkardığı otomobillerden birisi olan Rapid ‘in detaylarını sizler için inceledik. Üç farklı kasa ile satışa çıkan Rapdi oldukça fonksiyonel ve her tarza hizmet veren bir araç. Fiyatına göre üst sınıf bir performans ve konfor sunan Skoda Rapid iç  mekanı ilede dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Skoda Rapid ‘in sedan, hatchback, ve station wagon modelleri bulunuyor ancak tasarımları hepsi birbirine benziyor, sadece boyutlardan oluşan farklılıklar yer alıyor. Gene klasikleşmiş Skoda ‘nın düz çizgileri ve düz hatlarıile dizayn edilen rapid ‘in sedan modeli markanın bir diğer modeli olan Octavia ‘ya oldukça benziyor. Aracın iç mekanı diğer modellere göre daha sade tasarlanmış. Araçta diğer modellerde gördüğümüz o hoş tasarımlı direksiyon yerini standart direksiyona bırakıyor. Araç her skoda aracı gibi oldukça iyi konumlandırılma yapımış ve neredeyse araçta bir boşluk, kullanılmayan alan göremiyorsunuz. Her yer özenli düşünülerek tasarlanmış. Araçta kullanılan malzeme kalitesini oldukça beğendik. Diğer modellerin aksine Rapid ‘de kullanılan plastik daha yumuşak ve daha kaliteli duruyor. Ayrıca Rapid geniş birde torpidoya sahip.

Yeni Rapid ‘in sürüş testlerinde konforu genel olarak iyiyken, bariyerlerde ve bazı çukurlarda aşırı derecede hissettiriyor. Bu tür yol bozukluklara direksiyona absorbe edilmeden direk geliyor ve buda sürüşte konforsuzluğa neden oluyor. Genel olarak yolcu konforu ve yol tutuş performansı gayet iyi durumda.

Skoda Rapid ‘in iki benzinli, iki dizel motor seçeneği bulunuyor. En düşük motorda bile 90 beygir güç sağlanırken aracın performansı bizim açımızdan geçer not aldı. Özellikle dizel versiyonlarında 4 litre gibi düşük bir yakıt tüketimi ile bizce ekonomik araçlar listesine alınabilir.