Renault Captur Fiyat Listesi

Renault Captur 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Renault Captur 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Renault Captur 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Renault Captur 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Renault Captur 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Renault Captur 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Renault Captur Hakkında

Renault Captur, tasarımı ile yepyeni bir otomobili temsil eden Captur kullanıcısı ile buluşmaktadır. Küçük SUV modeli olan otomobil performansı ve şıklığı ile ön plana çıkmaktadır. Sportif tasarımı ve yeni konsepti ile cezbeden renklerin buluşması olan Renault Captur, geniş tasarım ve keyifli kullanışı ile tüm otomobil meraklılarının hayır diyemeyeceği bir araçtır.

Zarif, akılcı ve dengeli hatları ile hatch-back özelliği birleştiren son derece kullanışlı bir araçtır. Araç dış görünüm ve renk seçenekleri ile hoşunuza giden sizin için tarz olduğunu düşündüğünüz modeli seçin ve sizin tarzınız olsun. Araç kişiliğinizi ortaya koyan boya ve değişik tavan seçenekleri ile aykırı olmaya adaydır. Renault Captur, iç döşemesi hiç alışıla gelmedik şekilde tarz ve geniş iç hacim ayrıca ısmarlamalık özel kumaş seçenekleri ile Captur sizin için her şeyi düşünmüş sizin tarzınız ve sizin arabanız. Multimedya özellikleri ile arabanızı kişiselleştirmeniz mümkündür. Rahat, konfor ve teknoloji ile keyifli sürüş birleşti tarzınızı oluşturdu bunun adı Renault Captur.

Renault Captur ilk bakışta aklınızı başından alacak olan araç, konforu, teknolojiyi, güveni bir arada sunmaktadır. Yüksek sürüş keyfini tatmak, yerden yüksek olmak panoramik camlar ile geniş ve ışıl ışıl sürüşler için Captur seçilmelidir. Ayarlanabilir direksiyon ve koltuklardaki konfor yaşamaya değerdir. Arka koltuklarda ergonomi sayesinde konfor artmış yolcular için mükemmel bir seyahat keyfi yaşanmasını sağlamaktadır. Renault Captur yüksek sürüş keyfi ile yakıt tasarrufu ve düşük CO2 salınımı ile çevreci ve ekonomik küçük SUV konseptleri arasında performansı ile ön plana çıkmaktadır. Çok geniş bir aksesuar darağacı bulunan Captur görünüşü ve performansı ile otomobil piyasasına bomba gibi düşmüştür. Renault farkı ve finans ayrıcalıkları ile bu deneyimi yaşamanız gerekmekte olup en kısa zamanda test sürüşü yaparak bunu yaşayın. Farklı modelleri ve teknik özellikleri ile otomobil piyasasında başlangıç fiyatı 74.500 civarındadır.