Opel Mokka Fiyat Listesi

Opel Mokka 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Opel Mokka 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Opel Mokka 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Opel Mokka 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Opel Mokka 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Opel Mokka Hakkında

Üstün Alman teknolojisinin sunduğu en iyi markalardan biri olan Opel ve konfor ve tasarımın en üst seviyesi Opel Mokka. Günlük hayatınızda ya da iş için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir otomobil modeli. Opel Mokka üstün sürüş keyfinin yanında ileri derecede güvenlik sunar. 3 yönlü emniyet kemeri, 4 yönlü koltuk kafalığı, sürücü ve ön yolcu hava yastığı, perde hava yastıkları, yan hava yastıkları ve daha birçok güvenlik özelliği ile güvenliğinizi tam sağlıyor.

Elektrikli direksiyon, hız sabitleyici, ön sis farları, yol bilgisayarı, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, gündüz farları ve daha birçok özelliğin yanında konfor unutulmamış. 4 yönlü ayarlanabilir sürücü koltuğu, merkezi kilit sistemi, Bluetooth, emniyet kemeri uyarı sistemi, katlanabilir pedal sistemi, ön yolcu ve hava yastığını devre dışı bırakma özelliği, alarm, arka ve yan koltuklar da çocuk koltuğunu sabitleme özellikleri ile güvenliğiniz emin ellerde. 18 '' alaşımlı jantları ve tavan raylarının şık görünümü gözden kaçmıyor. Gövde renginde ki kapı kollarını unutmayalım.

Yaşamınıza güzel bir renk katmak için otomobil almayı düşünüyorsanız, stil sahibi iseniz ve lüksü de seviyorsanız yapacağınız tercih Opel Mokka. Beklentinin üstüne çıkan konfor ve işleve sahip bir otomobildir. Ayrıca geniş bir ailenin seyahati için de ideal. Bu mükemmel otomobile 71, 500 TL' den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Otomobil ihtiyacın ötesin de aynı zaman da bir sürüş keyfi ister, konfor ister. Bunların hepsi Opel Mokka' da mevcut. Eski kasa Opel Mokka ebat olarak çok değişmeden her sene yenilenerek bugüne şık bir tasarım ile gelerek size konforu ve rahatlığı sunuyor. Üstün performansını unutmamak gerekir. Manuel ya da otomatik şanzımanın tercihi size kalmış.