Nissan Fiyat Listesi

Nissan Hakkında

Marka 1934 yılında 2 şirketin birleşmesi ile kurulmuştur. Şirket Japonya' da kurulmuştur. 1993 yılında Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Nissan markasının logosunun, dürüstlüğü ve samimiyeti sembolize etmesi amaçlanmıştır. Nissan markası, ilk elektrikli aracını 1947 yılında üretmiştir. 2002 yılında ise logosu değiştirilmiştir. Daha modern bir görünüme sahip olmuştur. Micra, Juke, Pulsar, Qashqai, X-Trail ve Navara gibi modeller üretilmektedir.

Nissan Micra, şık ve zarif bir otomobildir. 46,400 TL'den satış fiyatı başlamaktadır. Nissan Pulsar, spor görünüme sahip bir otomobildir. İstenilen özellikler kişileştirilebilir. Hem ekonomiktir hem de güçlü performansa sahiptir. Satış fiyatı 59,900 TL'den başlamaktadır. Nissan Juke ilk üretildiği tarihten itibaren farklı görünüşü ile dikkat çekmektedir. Enerjisi yüksek bir arabadır. Dış renk ile aynı renge sahip iç dizayna sahiptir. Aynı zamanda düşük yakıt tüketimi ile tercih edilmektedir. Fiyatı, 58,750 TL'den başlamaktadır. Nissan Qashqui, ilk olarak park etme rahatlığı ile dikkat çekmektedir. Akıllı park sistemi özelliğine sahiptir. Son derece güvenliği üst seviyede tutulmuş bir modeldir. Dış tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. 78,300 TL'den başlayan satış fiyatı bulunmaktadır. Nissan X-Trail, hem konforu hem de rahatlığı size aynı anda vaad eden bir otomobildir. Geniş iç hacmi ile dikkat çekmektedir. Otomatik açılan bagaj kapağı bulunmaktadır. Nissan Navara, yılın en iyi Pick-up' ı seçilmiştir. Yüksek motor gücü ile her türlü yol şartına uyum sağlayan bir modeldir. Yüksek performansına karşı yakıt tüketimi beklenenden azdır. İlk defa Pick-up segmentinde çevre görüş sistemi bulunmaktadır. Dış görüntüsü de oldukça güçlüdür. Başlangıç fiyatı 82,150 TL'dir.

Nissan araçlarının garantisi 2 yıl/60.000 km'dir. Ticari araçlarda ise 2 yıl/100.000 km' dir. Üretim kaynaklı problemleri ücretsiz onarım garantisi bulunmaktadır.