Mini John Cooper Fiyat Listesi

Mini John Cooper 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini John Cooper 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 1.6 Countryman ALL4146,223 ₺
  • 2.0 Hatch183,960 ₺
Mini John Cooper 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Mini John Cooper 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Mini John Cooper 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Mini John Cooper 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Mini John Cooper 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 1.6 Works-
  • 1.6 Works Clubman-
  • 1.6 Works GP-
Mini John Cooper 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 1.6 Works-
  • 1.6 Works Clubman-
  • 1.6 Works GP-
Mini John Cooper 2008 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Mini John Cooper 2007 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 1.6 Works GP-
Mini John Cooper 2006 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Mini John Cooper Hakkında

Mini John Cooper 4 çeker sistemine sahip olan ilk Mini Cooper serisinin içerisinde yer alıyor. Asfalt üzerinde oldukça yüksek hızlara ulaşabilen bu araç, güçlü bir motor hacmine sahip. Aracın çıkabileceğini maksimum hız seviyesine bakacak olursak yapılan testler sonucunda 225 kilometre olarak ölçülmüştür. 0 dan 100 kilometre hıza sadece 6.9 saniyede çıkan bu araç şehir içinde 100 kilometrede 4.9 lt benzin harcıyor. Böylece oldukça az bir maliyetle uzun yollar gitmenize yardımcı oluyor. Daha önceki modellerine göre biraz daha geniş ve uzun olarak üretilmiş olan Mini John Cooper, karakteristik özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Dört tekerden çekiş desteği ile diğer Mini Cooper modellerinden önemli ölçüde fark yaratıyor.

Mühendislerin uzun çalışmalar sonucunda ortaya koymuş oldukları bu model Mini Cooper serisi oldukça sağlam olarak üretilmiş. Ayrıca güçlü motoru sayesinde aniden hazırlanabiliyor ve bununla beraber son teknoloji frenleri ile kısa süre içerisinde durabiliyor.

İç tasarıma bakacak olursak hız ibresi diğer Mini Cooper serilerinde olduğu gibi orta konsolda yer alıyor. Deri koltukları ve inanılmaz şık tasarımı ile ortaya çıkan mini John Cooper genç kişilerin tercih edeceği bir araç.. Siyah ve kırmızı renklerin reklamlarda ön plana çıkarılıyor. Eğer siz de bu kaliteli arabaya sahip olmak istiyorsanız 150 bin TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Aracı test etmek için ise yetkili bayileri ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Mini Cooper modellerinden çok daha şık bir tasarıma sahip olan bu model, dünya genelinde oldukça popüler olan spor arabalarla rekabet edecek cinsten.. Fiyatının yüksek olmasına bağlı olarak sunmuş olduğu tasarıma bakacak olursak, verilen parayı hakettiğini söylemek yanlış olmaz. Mini John Cooper, mükemmel tasarımı ile uzun süre boyunca konuşulacak gibi görünüyor.