Mini Cooper Countryman Fiyat Listesi

Mini Cooper Countryman 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Countryman 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Countryman 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Countryman 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Countryman 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Countryman 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Countryman 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Countryman 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Mini Cooper Countryman 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 1.6-
  • 1.6 D ALL4-
  • 1.6 S-
  • 1.6 S ALL4-

Mini Cooper Countryman Hakkında

Efsane Mini Cooper servisi içerisinde yer alan Countryman, tüm gösterişi ile karşımıza çıkıyor. 72 bin liralık fiyatı ile orta segmentteki arabalar içerisinde yer alan Mini Cooper Countryman önden çekişli tekerlere sahip.. 1598 cc motor hacmine sahip olan araç, 112 HP motor gücünü de beraberinde getiriyor. Dizel ve benzinli olmak üzere iki farklı seçeneği bulunmakta olan araç, özellikle genç kitleye hitap ediyor. Üniversite öğrencileri için oldukça uygun bir model olan Mini Cooper Countryman hem güçlü hem de zarif bir araba olarak karşımıza çıkıyor.

Araçın siyah beyaz ve kırmızı olmak üzere farklı renk seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda içerisinde dahili olarak yol bilgisayarı ve kumaş koltuk ile birlikte gelen araç konforu üst seviyelerde yaşamak isteyenlere ciddi anlamda yardımcı oluyor.

Aracın üst tarafında bulunan ve opsiyonel olarak satılmakta olan sunroof sayesinde aracın içerisinde konforlu bir seyahat yaparken gökyüzüne izleyebilir ve çok daha keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 2012 yılında piyasaya çıkmış olan araç çıktığı ilk andan itibaren birçok kişi tarafından oldukça beğenildi. Mini Cooper serisinin karakteristik özelliklerinden bir tanesi olan hız ibresi bu modelde de orta konsolda büyük bir şekilde yer alıyor. Mini Cooper zarif bir araba olarak görülse de içerisindeki oturma alanı oldukça geniş. Yakıt tüketimi ise kilometre başına 4.2 litre olarak ölçülmüş olan araç alanları pişman etmiyor.

Az yakıt harcaması sayesinde, oldukça küçük ücretler ödeyerek uzun bir süre boyunca seyehat edebilirsiniz. Uzun zamandır piyasada olan ve her geçen gün efsane bir araba olma yolunda ilerleyen Mini Cooper Countryman, sizleri de pişman etmeyecek ve oldukça konforlu bir sürüş deneyimi yaşatacaktır. Siz de aracı denemek icin yetkili bayileri ziyaret edebilirsiniz.