Mini Cooper Clubman Fiyat Listesi

Mini Cooper Clubman 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Clubman 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Clubman 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Clubman 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 1.6-
  • 1.6 S-
Mini Cooper Clubman 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Clubman 2008 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mini Cooper Clubman 2007 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Mini Cooper Clubman Hakkında

Mini Cooper Clubman, oldukça ilginç bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. İlk modelden uzun bir süre sonra piyasaya çıkmış olan araç, ciddi güvenlik önlemleri sağlanmış bir şekilde piyasaya sürüldü. Aracın tasarımında ile ciddi değişikliklere gidildi. Özellikle yan ve arkadaki göz alıcı kapılar krom kaplama ile eşsiz bir görünüme sahip oldu. Araç aynı zamanda birçok teknolojik gelişme ile donatıldı. Özellikle güvenlik konusunda bu teknolojik gelişmeler son seviyeye kadar aracın içerisinde yer alıyor.

Gelişmiş fren sistemi sayesinde Mini Cooper Clubman çok kısa bir süre içerisinde ABS sistemi ile elektronik bir devre kurarak yavaşlama sağlıyor. Aynı zamanda içerisinde bulunmakta olan ve birçok mühendisin ortak çalışması sonucunda ortaya çıkmış denge kontrolü mekanizması sayesinde, diğer modellerine göre çok daha fazla yol tutuş sağlıyor.

Aracın iç hacmi de diğer modellerine göre genişletilmiş durumda. İç tasarımında oldukça farklı ögeler görmeye alışık olduğumuz Mini Cooper serisi bu modelinde de ferahlığı elden bırakmamış. Aracın içerisinde Bluetooth ve USB bağlantı gibi birçok farklı kontrol bulunuyor. Kilometre başına 136 gram kadar karbondioksit salınımı yapmakta olan araç havayı kirletmiyor.

Tüm bunlarla beraber Mini Cooper Clubman modeli, 260 ile 937 arasındaki bir bagaj kapasitesine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bahsetmiş olduğumuz bu rakamlar ise ciddi anlamda geniş bir bagaj anlamına geliyor. Depo hacmi yaklaşık olarak 40 litre. Gelişmiş motoru ile de insanların dikkatini çekmekte olan Mini Cooper Clubman, 1,6 litre ve dört silindirli motoru ile yüksek performans sağlıyor. 2012 yılında piyasaya çıkmış olan araç yaklaşık olarak şu anda 80 ile 90 bin lira arasında satılıyor. Eğer şıklık ve konforu bir arada arıyorsanız Mini Cooper Clubman, sizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar donanıma sahip.