Mazda CX-5 Fiyat Listesi

Mazda CX-5 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mazda CX-5 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Mazda CX-5 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mazda CX-5 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Mazda CX-5 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 2.0i Power 4x4-
  • 2.0i Reflex 4x2-
  • 2.2 Power 4x4-
  • 2.2 Reflex 4x2-
  • 2.2 Reflex 4x4-
Mazda CX-5 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Mazda CX-5 Hakkında

Mazda, piyasaya çıkardığı spor arabaların yanında aynı zamanda SUV araçlara da son zamanlarda ağırlık vermiş durumda. Verimlilik ve yüksek performansını birleşmiş olduğu CX 5, SUV türü araçlar içerisinde yer alıyor. kilometre başına 144 ile 155 gram arasında karbondioksit salınımı yapan araç havayı kirletmiyor. Aynı zamanda 100 kilometrede sadece 5.5 ile 6.6 litre arasında yakıt tüketimi sunuyor.

Son teknoloji ile üretilmiş olan araç güvenlikten ödün vermeden oldukça etkileyici bir güç ile satışa çıkmış durumda. 149 bin 300 liradan satışa çıkmış olan araç, satın alanları üzmeyecek türden.. İçerisinde bulunmakta olan mobil bağlantı sistemi sayesinde müzik ve navigasyon gibi birçok farklı özelliği kolay bir şekilde kullanabilir ve bunların arasında geçiş yapabilirsiniz.

Küçük SUV otomobillerin arasında en iyisi olarak seçilmiş olan Mazda CX-5 oldukça şık ve etkileyici bir tasarıma sahip.. Araç normal binek türdeki arabaları göre yerden daha yüksek olması ile dikkat çekiyor..

Konforlu bir sürüş deneyimi yaşatmak için aracın ön ve arkasında bulunmakta olan süspansiyon sistemleri son teknoloji ile geliştirilmiş ve daha sonra CX 5 serisine yerleştirilmiştir. Aynı zamanda benzinli ve dizel olarak satışı yapılmakta olan araç, motor hacmi olarak oldukça geniş ve güçlü bir deneyim sunuyor.

Aracın dış tasarımına değinecek olursak, özellikle kapılarını altında bulunmakta olan çizgiler oldukça etkileyici görünüyor.. Konforlu bir sürüş deneyimi isteyen kişiler için Mazda cx-5 en uygun arabalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de hem şık hem de rahat bir araba satın almak istiyorsanız Mazda cx-5 tam size göre.. Aracın kırmızı gri ve siyah olmak üzere birden fazla renk çeşidi bulunuyor. Siz de kendi isteğinize göre bu renklerden bir tanesini seçebilirsiniz.