Mazda CX-3 Fiyat Listesi

Mazda CX-3 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mazda CX-3 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Mazda CX-3 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Mazda CX-3 Hakkında

Mazda uzun yıllardan beri kaliteli araba üreten köklü firmalardan bir tanesi.. 2015 yılında çıkarmış olduğu Mazda cx3 serisi ile yine mükemmel bir işe imza atmış gibi görünüyor. Firma piyasaya çıkarmış olduğu modelden içerisinde 3 farklı seri yer alıyor. Fakat bunların arasında insanların en çok tercih ettiği model Mazda CX 3 serisi içerisinden sport modeli oluyor. Güçlü bir motoru ve geniş bir hacme sahip olan araç, otomobil ile cip arasında bir segmentte yer alıyor.

 

İçerisinde bulunan dijital ekran paneli sayesinde keyifli bir müzik ve film deneyimini bizlere sunuyor. Bahsetmiş olduğumuz spor modeli 20 bin dolardan başlayan aracı satın almak isterseniz yetkili bayiler ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Aynı zamanda sport modelinin yanında, cx3 serisinin iki farklı modeli daha bulunuyor. Oldukça yüksek bir torka sahip olan araç 4x2 veya 4x4 olarak iki farklı formda satışa sunulmuş durumda.. Siz de kullanım amacınıza göre farklı modelleri satın alabilirsiniz.

Dizel ve benzinli olarak piyasaya çıkmış olan araç, kullanıcıların isteğine göre satışa sunuluyor. Motor gücü 105 HP olması ile de dikkat çeken araba, oldukça güçlü.. Mazda, her zamanolduğu gibi kırmızı renge sahip olan arabaları ön plana çıkartmayı seviyor. Bu modelde de kırmızı renk ön plana çıkarılmış durumda.

Geniş iç hacmi sayesinde oldukça konforlu bir sürüş deneyimi sunmakta olan Mazda cx3 kalabalık aileler için vazgeçilmez bir araç olabilir. Eğersiz de aracı daha detaylı incelemek veya test sürüşü yapmak istiyorsanız yetkili bayileri ziyaret edebilir ve buralarda aracı inceleyebilirsiniz. Piyasaya çıkmış olan bu araç, 4x4 olması ile Mazda'nın diğer modellerinden ciddi bir şekilde ayrılıyor..