Mazda Fiyat Listesi

Mazda Hakkında

Mazda bir Japon otomobil firmasıdır. 1920 yılında kurulmuştur. Şirket, Jujiro Matsuda tarafından kurulmuştur. Marda markası çevreci kimliği ile bilinmektedir. Uzun yıllardır, çevreye zarar vermeyen otomobiller üretmektedirler. Modelleri; Mazda-3, Mazda-6, Mazda CX-3, Mazda CX-5 ve MazdaMX-5'dir. Mazda markalı otomobiller, tasarımı ile diğerlerinden farklı olduklarını yansıtmaktadırlar. Her zaman en iyiyi üretmeyi amaçlamıştır. Her zaman yenilikleri kovalayan bir markadır.

Mazda-3 en markadaki en düşük yakıt tüketimine sahiptir. Bunun yanı sıra etkileyici bir motor gücüne de sahiptir. Hatchback modeli, 71,350 TL'den başlarken, sedan modelleri 65,55 TL'den başlamaktadır. Mazda-6 klasik görünümü ile dikkat çekmektedir. Gücü ve yakıt tasarrufu yüzünden tercih edilen modeller arasındadır. 143,300 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Mazda CX-3 modelinde diğerlerinden farklı ve eğlenceli bir sürüş deneyimi sağlamaktadır. Hassas bir kontrol sistemine sahiptir. Başlangıç satış fiyatı 82,200 TL'dir. Mazda CX-5, spor araba dendiği zaman üretildiği yıldan itibaren akla gelen ilk otomobiller arasındadır. Mazda klasik arabalarda fazla modeli olsa da, spor arabalardaki iddiasını da kanıtlamıştır. Üstün performansa sahip olan bu model, 149,300 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Mazda CX-5 ise tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Diğerlerinden farkı aracın iki koltuklu olmasıdır. 102'000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Mazda-3 modelinin sedan seçeneği de bulunmaktadır. Geniş görüntüsü ile dikkat çekmektedir. Araç mükemmel özelliklere sahiptir. Fiyatı 65,500 TL'den başlamaktadır.

Mazda markasını diğer araçlardan ayıran en önemli özelliği SKYACTIV teknolojisine sahip olmasıdır. Bu teknoloji ile her türlü parça yenden tanımlanmaktadır. Birçok yeni özellik bu teknolojinin sonucunda geliştirilmiştir. Aynı zamanda bu teknoloji ile oldukça yüksek bir yakıt tasarrufu sağlanmaktadır. İ-ELOOP teknolojisi ile yakıt ekonomisi sağlanmaktadır. i-STOP teknolojisi ile araba şehir içerisinde, dur-kalk işlemi uygular.