Land Rover Fiyat Listesi

Land Rover Hakkında

Ünlü otomobil markası Land Rover, İngiliz bir otomobil üreticisidir. Merkezi ise İngiltere'dedir. Şirket günümüzde Tata Motor Şirketi bünyesindedir. 2008 yılında Ford Motor Şirketi tarafından Hindistanlı üretici Tata'ya satılmıştır. 1948 yılında marka tarafından üretilen ilk araç büyük yankı uyandırırken günümüze kadar pek çok modelle otomobil tutkunlarına hizmet vermektedir.

Ürettiği modellerle SUV kategorisi başta olmak üzere tüm araç modelleriyle beğeni toplayan marka, sağlamlık ve estetiği birleştiren bir çizgiye sahiptir. Modellerde özellikle çığır açan donanımlar, ileri mühendislik örnekleri ve yaratıcı tasarımları öne çıkarken kendi segmentinde pek çok ödül alan Land Rover, ürün yelpazesinde kaliteyi hep üst noktalara taşımaktadır. Her türlü hava ve arazi koşulunda yüksek dayanıklılık sağlayan ve konforu da bir an olsun bırakmayan yapısıyla lüksü seven müşterilere hitap etmektedir. Kompakt ve teknolojik detaylarla hazırlanan bu markanın tüm modelleri kullanıcılarına iç tasarımıyla da konfor ve estetiği sunmaktadır. Kullanıcılara özel hazırlanan tüm panellerin erişilebilirlik açısından kolay olması da ayrı bir avantaj sunmaktadır. Dış tasarımıyla estetik ve şıklığı yansıtan markanın farklı bir görünüm yaratması da sürücülere verdiği önemi göstermektedir.

Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Evoque, Discovery ve Discovery Sport gibi hit modelleriyle bilinen markanın en son modelleri de genellikle eski modellerinin revize edilmiş hali olarak görülmektedir. Tüm modellerinde en hızlı ve en kıvrak sürüş konforu sağlamanın yanı sıra güvenlik donanımlarını da kullanıcılarına eksiksiz sunmaktadır. Macera severlerin ve gösterişten hoşlananların severek tercih edeceği tasarımının yanı sıra markanın sürücülerine sunmuş olduğu konfor, estetik ve güvenliğin sağlanması da markanın prestijini arttırmaktadır. Üstün bagaj kapasiteleriyle de tüm modellerinde sürücülerine estetik ve ergonomik çözümler de sunmaktadır. Sonuç itibariyle doğa severlerin, macera tutkunlarının ya da üst segmentteki kullanıcıların severek tercih edeceği Land Rover markası alanında ayrı bir ekol olmanın onurunu taşımaktadır.