Kia Soul Fiyat Listesi

Kia Soul 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Soul 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Soul 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Soul 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Kia Soul 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Soul 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Soul 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Kia Soul Hakkında

İç ve dış tasarımı ile yenilenen KIA Soul geniş iç dizaynı ve köşeli hatları ile dikkat çekiyor. Eski modellerde kullanılan standart tasarıma sadık kalınsa da Soul’un 2016 modelinde önemli değişiklikler yapılmış. Eski modellere göre daha uzun ve geniş olarak dizayn edilen KIA Soul şoför ve yolcuların bacak mesafelerindeki artışla konforu daha fazla hissettiriyor.

Araç iç kabininde kullanılan yüksek kalite malzemeler sayesinde yolcular için daha konforlu bir seyahat sağlanırken araç içindeki gürültü seviyesi de düşürülmüş. Ön panel dizaynı ve çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi sayesinde kolay bir kullanım sağlıyor.KIA Soul tüm bu özelliklerinin getirdiği konfor ve kaliteyi 2014 yılında iF Tasarım Ödülleri’ni alarak tescillemiş bulunuyor.

1.6L CRDI motora ve 7 ileri DCT şanzımana sahip olan KIA Soul şehir içinde 6 lt/100 km, şehir dışında 4,7 lt/100 km’lik yakıt tüketimi ile önceki modellere oranla %20’ye varan yakıt tasarrufu sağlıyor.0-100 km’ye ise 11,1  saniyede ulaşıyor.Geri görüş kamerası sayesinde aracınızı güvenle park etmenizi sağlamasının yanı sıra supervision gösterge paneli, 4.3 inç dokunmatik renkli ekran, otomatik klima, soğutmalı torpido gözü, hız sabitleme ve sınırlama sistemi (Cruise Control), panoramik cam tavan ve ısıtmalı yan aynalar gibi özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Sportif bir görünüme sahip olmasının yanı sıra geniş iç hacmi ve düşük yakıt tüketim değerleri sebebiyle daha çok aileler tarafından tercih ediliyor.

Kahverengi metalik, siyah metalik, mavi metalik, kırmızı metalik ve titanyum gri metalikrenk seçeneklerine ve siyah, kahverengi, gri renklerde kumaş seçeneklerine sahip olan KIA Soul Türkiye’de 94,500 TL’den satışa sunuluyor.