Kia Sorento Fiyat Listesi

Kia Sorento 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Sorento 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Sorento 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Sorento 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Sorento 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Sorento 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Sorento 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Sorento 2008 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Sorento 2007 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Sorento 2006 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Sorento 2005 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Kia Sorento 2004 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Kia Sorento 2003 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Kia Sorento 2002 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
  • 2.5 CRDI EX-
  • 2.5 CRDI EX Premium-
  • 2.5 CRDI EX Premium Otomatik-
  • 2.5 CRDI LX-

Kia Sorento Hakkında

KIA’nın SUV kategorisinde uzun süredir en çok tercih edilen modeli olma özelliğine sahip olan Sorento,2015 model tasarımı ile dünya çapında saygınlığı olan iF Tasarım Ödülü’nü almaya hak kazanmış bir araç.Yenilenen dış hatlarıyla dikkat çeken Sorento arkaya doğru kendini belli eden yumuşak geçişler ile kıvrak ve şık bir görünüm sergiliyor.

Aracın dış tasarımındaki şıklığı aynı şekilde iç tasarımında da görmek mümkün. Geniş iç hacminin yanı sıra arka koltukların yatırılmasıyla bagaj hacmi de 1.732 litreye kadar yükselebiliyor.3 sırakoltuk ve 7 kişilik yolcu kapasitesine sahip olan Sorento’nun arka sıradaki koltukları ise isteğe göre ayarlanabiliyor. Göstergelerin sürücünün rahatlığı dikkate alınarak yerleştirilmesi ve ön koltuklarda koltuk ısıtma sisteminin yanında soğutma sisteminin bulunması araç konforunu artıran önemli unsurlar olarak göze çarpıyor.

0 km’den 100 km’ye 10,4 saniyede ulaşabilen KIA Sorento;sahip olduğu 2.0 litrelik dizel motor ile 185 beygir güç üretiyor.8,1 litre şehir içi ve 6 litrelik şehir dışı yakıt tüketimi ile kullanıcısının yüzünü güldürüyor. Otomatik 6 ileri vites olarak piyasaya sürülen KIA Sorento üç farklı sürüş seçeneğine sahip. Normal Sürüş Modu şehir içi kullanımlarda kolaylık sağlarken Comfort Sürüş Modu ile uzun yollarda konforlu bir sürüş tecrübesi yaşayabilir, SportModu ile aracın performansını daha iyi hissedebilirsiniz. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra akıllı park sistemi, akıllı bagaj kapağı, öndeki araç ile mesafeyi otomatik olarak korumayı sağlayan akıllı Cruise Control teknolojisive panoramik sunroofgibi dikkat çekici özelliklere de sahip.

Gümüş gri metalik, platinum gri metalik, beyaz metalik ve siyah metalikgibi renk seçenekleri ile piyasaya sürülenKIA Sorento’nunTürkiye’deki satış fiyatı ise 239,000 TL.