Kia Fiyat Listesi

Kia Hakkında

Kia markası 1944 yılında Kore' de kurulmuş bir otomobil markasıdır. Kore' de ki ilk bisiklet ve otomobil üreticisi olarak tarihe yazılmıştır. Picanto, Rio Seda, Rio Hatchback, Cee'd, Cee' d Sportywagon, Cerato, Soul, Sportage, Sorento ve K2500 gibi modelleri bulunmaktadır.

 Picanto, kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir. İlginç bir tasarımı bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri vardır. 49,500 TL'den başlayan fiyat ile satışa sunulmuştur. Rio Sedan, hem tasarımın hem de teknolojini bir arada bulunduğu bir modeldir. Birçok teknolojik özelliği barındırmaktadır. Başlangıç satış fiyatı 53,400 TL'dir. Rio Hatchback modelini diğer modellerden ayıran en önemli özelliği yakıt tüketimidir. Güvenlik ve performansa da aynı şekilde önem verilmiştir. Tasarım açısından dikkat çeken özellikleri vardır. Otomatik buz çözücü, yağmur sensoru ve bluetooth gibi özelliklere sahiptir. 47,600 TL'den başlayan fiyatı bulunmaktadır. Kia Cee'd keskin tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Farklı şanzımanı sayesinde yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Birbirinden farklı ve iddialı detaylara sahiptir. Anahtarsız giriş sistemi ve akıllı park sistemi bulunmaktadır. 75,600 TL'den başlayan bir fiyatla satışa sunulmuştur. Rio Hatchback, tam bir aile arabasıdır. Konfordan ödün vermek istemeyen ailelerin tercihi olan bir modeldir. Geniş bir bagaj hacmine sahiptir. Güvenlik ön planda tutularak, elektrikli park fren sistemi bulunmaktadır. 79,900' TL satış fiyatı bulunmaktadır. Cerato, performans ve yakıt tüketimi ile dikkat çekmektedir. Hız sabitleme sistemi ve geri görüş kamerasına sahiptir.

Başlangıç fiyatı 64,900 TL'dir. Soul modeli ise, farklı görüntüsü ve geniş iç hacmi ile dikkat çekmektedir. Spor görünüme sahip bir arabadır. Fiyatı 94,500 TL'den başlamaktadır. Sportage ise Kia markasının en çok tercih edilen modelleri arasındadır. İç dizaynı ile dikkat çekmektedir. Birçok teknolojik özelliği üzerinde barındırmaktadır. 79,900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Sorento modeli, görüntüsü ile dikkat çeken bir otomobildir. Fiyatı 239,000 TL'dir.