Isuzu Fiyat Listesi

Isuzu Hakkında

Japonya merkezli olarak hizmet veren ve adeta ağır ticari kategorisinin temsilcisi olan İsuzu ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Tarihi oldukça eski olan firma 1937 yılında kurulmuş ve  o tarihten bu yana bir çok sektörde faaliyet gösteren İsuzu ülkemizde sadece ağır ticari araçlar satmaktadır.

İsuzu, ağır ticari segmentinin her alanında faaliyet göstermektedir. Başta çekiciler ve kamyonlar olmak üzere kamyone, otobüs ve pick-up ‘da üreten markanın oldukça yaygın bir servis ağı bulunmaktadır. Ayrıca firma özel projelere yönelikte çzöümler sunmakta ve özel projelerinize göre araçların üretimini gerçekleştirmektedir. Ülkemizde sıkça tercih edilen İsuzu otobüsleri konforu genişli, performansı ve uygun fiyatı ile dikkatleri çekmektedir. Yine aynı otobüsleri gibi kamyon ve kamyonet modelleride ülkemizde en çok tercih edilen modellerdir.

İsuzu D-Max ile bir nevi hafif ticari sektörünede adım atan firma bu başarılı model ile pick-up segmentinde iyi bir yer edinmeyi başarmıştı. Geçtiğimiz yıllarda tamamen yenilenen D-Max hem geniş taşıma hacmi, hem konfor hem de performans sunmaktadır.

Japon menşeeli araç üreticisinin modellerinin fiyatları genellikle rakiplerine göre daha uygundur. Bunun yanı sıra geniş servis ağı ve sağlamlığı ilede yıllardır kullanılan araçlar firmanın ürünlerini ne kadar kaliteli olduğunu göstermektedir.

Araçların performaslarına göz atıldığında ise genellikle ağır yük taşıyan bu araçların rakiplerine göre oldukça performanslı olduğunu belirtmeliyiz. Araçlar belirtilen sınırlar içerisinde tam dolu olarak kullanılsa bile iyi bir performans alabiliyor ve işlerinizi hızlandırabiliyorsunuz. Yük ve yolcu taşımacılığının vazgeçilmez markalarından birisi olan Isuzu bu kalitesi ve uygun fiyatları ile uzun yıllar kullanılacak ve tercih edilmeye devam edecektir.