Hyundai i20 Fiyat Listesi

Hyundai i20 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Hyundai i20 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Hyundai i20 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Hyundai i20 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Hyundai i20 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Hyundai i20 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Hyundai i20 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Hyundai i20 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Hyundai i20 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Hyundai i20 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Hyundai i20 Hakkında

Tasarımı ile göz dolduran performansı ile hayran bırakan bir araç arıyorsanız işte karşınızda Hyundai i20 tam aradığınız araç olacak. Birçok açıdan rakiplerine ve benzerlerine fark yaratacak olan Hyundai i20 aynı zamanda en çok tercih edilen araçlardan olmaktadır.

Genç neslin tercih ettiği tasarım harikası Hyundai i20 panoramik açılır tavanı ile her zaman için farkını ve kalitesini ön plana çıkartmaktadır. Teknolojik ve teknik özellikler açısından yok yok bulunan bu araçta aynı zamanda birçok farklı özellik de beraberinde sunulacaktır.

Kendi fiyat aralığından ve kendi klasmanında rakipsiz bir araç olacak olan Hyundai i20 özellikleri arasında en dikkat çekenlerden biri ise yüksek sürüş keyfi sunacak olmasıdır. Rahat bir iç tasarımı olan Hyundai i20 şoför kokpiti özenle hazırlanmış ve tüm hakimiyet bu noktaya taşınmıştır. Tek hareketle tüm komutları yönetebilirsiniz.

Yıpranmaz ve kir tutmaz döşemesi ise her zaman için yüksek koruma sağlayacak ve sıvı dökülmelerine karşı büyük bir mukavemet oluşturacaktır. Dayanıklılığı ve sağlamlığı test edilen Hyundai i20 tüm testlerden başarı ile geçmiş ve yüksek koruma performansı oluşturmuştur.

Yüksek motor gücüne sahip olan Hyundai i20 buna karşılık düşük yakıt masrafı oluşturmaktadır. Şehir içinde kullanım açısından oldukça avantaj sunacak olan Hyundai i20 manevra yeteneği ve yüksek korumalı fren sistemleri ile de her zaman için önce emniyetinizi sağlayacaktır.

Farklı tasarımı ve oldukça da yenilikçi modeli ile Hyundai i20 fiyatları de her zaman için her bütçeye uyum sağlamakta ve oldukça da karlı fiyat aralıkları oluşturmaktadır. Üstelik yaz dönemi kampanyaları ile daha da cazip fiyat aralıkları sunacak olan Hyundai i20 kaliteli araçların da düşük fiyatlı olabileceğini kanıtlamaktadır.