Hyundai Fiyat Listesi

Hyundai Hakkında

Uygun fiyat politikası ve son yıllarda çıkardığı modeller ile ülkemizde en çok satış yapan markalardan birisi olan Hyundai yeni modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Güney kore merkezli olan Hyundai ‘nin bir çok ülkede fabrikası bulunmaktadır. Ülkemizde de montajı ve üretimi yapılmaktadır.

Hyundai ucuz otomobil satmanın yanı sıra araçlarında kullandıkları teknolojileri, elektronik tabanlı sürüş kontrol sistemleri ve lüks donanımları ile adeta premium araçları aratmamakta. Daha çok binek otomobil ve SUV tarzı modelleri bulunan firmanın az olsada hafif ticari araçları bulunmaktadır. Ülkemizde satışa sunulan modeller; İ10, İ20, İ30, Elentra, Accent Blue, Tucson, Santa Fe, H100 ‘dür. Ayrıca yine bu modeller içerisinde hatchback, sedan ve coupe gibi farklı kasa seçenekleri bulunmaktadır. Oldukça farklı motor seçenekleri ile satışa sunulan Hyundai otomobillerini hem dizel hem de benzinli motor seçenekleri ile almanız mümkün oluyor. Yakıt tüketimi konusunda da bir çok model üzerinde rakiplerine fark atmayı başarıyor.

Bir kaç yıl önce firmanın attığı adım ile neredeyse tüm modeller baştan aşağıya yenilenmiş ve yeni kasaları ile oldukça beğeni toplamıştır. Yeni kasaları ile araçların hem konforu, donanımı artırılmış hem de daha estetik bir hale getirilmiştir. Ayrıca Hyundai modellerinin iç kısmıda oldukça teknolojik ve kullanılabilir bir hale getirilmiştir.

Hem ailelere hem de gençlere hitap eden otomobilleri ile satışına devam eden Hyundai ‘yi bir çok kurumsal firmada şirket aracı olarak tercih etmektedir. Düşük yakıt tüketimi, konforu, prestiji uygun bir fiyata sunarak bizlerin beğenisini kazanmayı başaran Hyundai ‘yi sizlerde tercih edebilirsiniz. Geniş bayi ve servis ağı sayesinde rahatlıkla araçlarınızın bakımlarını yaptırabilir ve servis ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Ayrıca Hyundai ‘nin yedek parça fiyatlarıda oldukça alt düzelde tutulmaktadır. Uygun fiyata aracınızın hasar gören ya da arızalanan parçalarını yenilemekde mümkün oluyor.