Honda CR-V Fiyat Listesi

Honda CR-V 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2008 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2007 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2006 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Honda CR-V 2005 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2004 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Honda CR-V 2003 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2002 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Honda CR-V 2001 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 2000 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 1999 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Honda CR-V 1998 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Honda CR-V 1997 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Honda CR-V Hakkında

Honda ‘nın SUV sınıfındaki en güçlü aracı olan CR-V önceki kasası ile oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmıştı. Uzun süre beklemenin ardından tamamen yenilenen Honda CR-V ‘nin geçtiğimiz aylarda satışına başlanıldı.

Tamamen yenilen tasarım ile oldukça sportif bir SUV görünüme bürünen CR-V iç tasarımında kullanılan bazı detaylar ile eleştirilere konu olsada oldukça sevilen bir SUV olma yolunda ilerliyor. Yüksek kaputu ve ledler ile desteklenmiş şık görünümlü farı, krom detaylı tampon altı ve modern ızgarası ile ön kısımdan çok sportif görünen Honda CR-V profilden bakıldığında da oldukça kalafatlı gözüküyor. Bunun yanı sıra arka kısımda da oldukça hareketli hatlar kullanılmış. Özellikle özgün tasarımlı arka stopları ile dikkat çeken aracın görünüme oldukça katkısı bulunuyor. Honda CR-V ‘nin bazı modellerinde arka camları karartılmış olarak geliyor.

Honda CRV ‘nin iç kısmı eski modele göre daha dolu ve daha kullanışlı bir hale getirilmiş. Özellikle çok fonksiyonlu multimedya ekran sayesinde bir çok işinizi görebilmeniz mümkün. Aracın orta konsolunda multimedya sisteminin hemen üstünde saat vb. Bilgileri görebileceğiniz birde küçük ekran bulunuyor. Eleştirilere konu olan bu ekranın hayati bir fonksiyon taşımamasına karşın neden konulduğu bilenmiyor. Modern kadranı ile dikkatimizi çeken Honda CR-V ‘yi dikresiyonu ile eleştireceğiz. Oldukça uygun boyutlarda olan direksiyon üzerindeki oval şekilde yerleştirilmiş olan kontrol butonlarını kullanmak bir hayli zor. Bu kısım biraz daha fonksiyonelleştirilebilirdi.

Honda uzun süredir dizel motorlu araçlarını Türkiye ‘ye getirmiyordu, ancak yeni CR-V ile birlikte dizel motor seçeneğide ülkemize adım atmış oldu. Hem benzinli hem dizel motoru satışa sunulurken yine iki motorda da oldukça iyi performans aldık. Özellikle ağır bir kasası olmasına karşın oldukça iyi hızlanan Honda CR-V yüksek hızlara bile kolaylıkla ulaşabiliyor.