Honda Fiyat Listesi

Honda Hakkında

Otomobilin dışında uçak motoru, robotik gibi bir çok segmentte başarılı çalışmalar yapan ve tam manası ile bir teknoloji firması olarak nitelendirebileceğimiz Honda markası otomobilleri ilede ülkemizde oldukça popüler durumda. Özellikle güçlü ve bozulmaz olarak anılan Honda ‘nın otomobil motorları bir çok performans severin tercihi oluyor. Hem modifiyeye yatkınlığı hem de sağlamlığı ile önden çeker otomobillerde bir efsane gelen Honda markası ülkemizde oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmış durumda.

Honda ‘nın bir çok segmentte otomobil üretimi bulunuyor ancak ülkemizde sadece binek otomobik ve SUV kategorisindeki bazı otomobillerin satışı yapıyor. Ülkemizde satışı yapılan bazı Honda modelleri ise; Jazz, Civic, Type-R, Accord, HR-V, CR-V ‘dir. Bunun yanı sıra motosiklet üretimide yapan firmanın motosikletleri bir çok kategoride en iyi ve en kaliteli motosikletlerden birisidir.

Japon menşeili ve Tokyo merkezli Honda ‘nın Türkiye ‘deki satış politikası ve satış fiyatları rakiplerine göre oldukça uygun. Özellikle araçlarındaki güçlü ve ekonomik motorları ile rakip araçlara fark atmayı başarıyor. Bunun yanı sıra markanın otomobillerinde kullandığı şaseler oldukça kaliteli ve güvenlidir. Bir Honda ile yolculuk yaparken ne kadar güvenli yol alabileceğinizi ve viraj alabileceğinizi rahatlıkla hissedebiliyorsunuz.

En çok tutulan modellerden birisi olan Civic ‘in hatchback ve sedan kasaları satışa sunulmakta aynı kasa üzerinden performans modeli olan Type-R ‘da hız severlerin tercihi olmaktadır. Öyle ki Honda Type-R bir çok yarış pistini en hızlı tamamlayan önden çeker otomobil ünvanını elinde tutmaktadır. Performans severlerin ve aracının bozulmasını istemeyen, kaliteli bir araç istenler için Honda markası oldukça uygun bir seçenek olacaktır. Ayrıca yeni piyasaya sürülen HR-V gibi modeller ilede oldukça iyi arazi performansı yakalanabilir ve prestijli bir araç sahibi olabilirsiniz.