Ford S-Max Fiyat Listesi

Ford S-Max 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford S-Max 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford S-Max 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford S-Max 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford S-Max 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford S-Max 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford S-Max 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford S-Max 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford S-Max 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford S-Max 2008 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford S-Max 2007 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford S-Max 2006 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Ford S-Max Hakkında

Tasarımı ve iç donanımı ile her anlamda göze hitap eden Ford S max günümüzde de en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Sahip olduğu teknik donanımlarıyla her daim alkış alan ve akıllıca ayrıntılarla daha iyi bir tasarıma kavuşmuş olan Yeni Ford S-Max, tam bir aile arabası olarak göze çarpıyor.Macera ve tutkuyu sevenlerin ve kalabalık gezen ailelerin aracı olan otomobil, mücevher benzeri tasarıma sahip olan ön farları ile sizinde hayalinizdeki otomobil olabilir. Büyük boyutlu otomobillerde spor ruhu bulamayacaklarını düşünen kişilerin tüm tabularını yıkabilen araç, çağdaş ve şık bir görünümü içerisinde barındırıyor.

Oldukça konforlu ve tasarruflu bir otomobil modeli olarak karşımıza çıkan Yeni Ford S-Max yedi adet koltuğu ile oldukça büyük bir kapasiteye sahip.Geniş kapasitesiyle geniş bir iç donanıma sahip olduğunu her anlamda ispatlıyor. Bu anlamda oldukça yüksek bagaj hacmine sahip olan otomobil tasarımı ile ilgi çekiyor. Araç içerisinde kaliteli işçiliği ve birbirine tam anlamı ile uyumlu yapısıyla beğeni kazanan araçkaliteli döşemeleriyle kendini beğendiriyor. Araçta yer alan 7x17inç alüminyum alaşımlı jantları daha iyi görünüm sağlarken, farklı renk seçenekleri ile müşterilerine seçim şansı tanıyor.

İki farklı dizel motor seçeneği bulunan Yeni Ford S-Max, Trend ve Ford S-Max Titanium olmak üzere iki farklı pakette müşterilerle buluşuyor. Oldukça gelişmiş donanımlara sahip olan otomobilde iç mekânda LED aydınlatması kullanılmış. Araçta 755 litreden 2000 litreye kadar bagaj hacmi arttırılabiliyor. Bu kapasite ile araç tüm eşyalarınızı kolay bir şekilde taşınmasına yardımcı oluyor. Özetle söylemek gerekirse Ford S-Max hem aile hem de spor araç severler için alternatif bir araç olabiliyor.