Ford Focus Fiyat Listesi

Ford Focus 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford Focus 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford Focus 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford Focus 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford Focus 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford Focus 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford Focus 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford Focus 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford Focus 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford Focus 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford Focus 2008 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford Focus 2007 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford Focus 2006 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford Focus 2005 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford Focus 2004 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford Focus 2003 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford Focus 2002 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford Focus 2001 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford Focus 2000 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford Focus 1999 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford Focus 1998 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Ford Focus Hakkında

Ford focus modelini 1998 yılından beri biliyoruz. Kendi tarzını en iyi şekilde yansıtanc segment araç temsilcisi bu otomobil yeni modeli yine adından söz ettireceğine benziyor. Aracın ön kısmı özellikle tamponla birleşen bölüm tasarım çizgilerini en iyi şekilde yansıtıyor. Marka ön tampon alanında tasarım konusunda çıtasını daha da yukarılara taşımış bulunuyor.

Yeni Ford Focus navigasyon sistemi ve geri görüş kamerası dâhil olmak üzere pek çok özelliği içerisinde barındırıyor. İçerisindesunroof, tekno paket ve bi-xenon farlar aracın daha fazla ilgi çekmesine neden oluyor. Aracın donanımında standart şekilde sunulan 8 inçlik multimedya ekran otomobiliniçerisinde biner binmez sizi etkisi altına alabiliyor.Aracın alt bölümlerinde bu ekran bulunmuyor.Bununla beraber makyaj öncesi kasaya göre kokpitbölümü ve direksiyonuda üzerinde belirgin şekilde değiştirilmiş.Kokpit bölümü diğer modellere göre daha bir sadece tasarlanmış.

Otomobil sahip olduğu özellikleri ile beraberher anlamda yenilikçi ve teknolojik opsiyonlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. ,Yeniford focus sedaniçerisinde tam anlamı ile belirgin yenilikler getirilmiş. Bunlar arasında en önemlilerinden bir tanesi yatay otomatik park özelliğinin yanı sıra dikey park özelliği de yer verilmesi oldu. Bu alanda otomobil markası büyük bir devrimi başlattı.

Yeni Ford Focus ‘un Teknik Özellikleri