Ford C-Max Fiyat Listesi

Ford C-Max 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford C-Max 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2008 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2007 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2006 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2005 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford C-Max 2004 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford C-Max 2003 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Ford C-Max Hakkında

Yolculuklarınızı daha konforlu ve son derece de rahat hale getirecek olan Ford C – Max her zaman için hem estetik bir görünüm sağlamakta hem de işlevsel özellikler sunmaktadır. Birçok açıdan diğer araçlardan farklılık sağlayacak olan Ford C – Max 5 kişilik koltuk tasarımı ile mükemmel bir aile arabası olmaktadır.

Şehir içi ulaşımda oldukça rahat bir sürüş keyfi sağlayacağınız Ford C – Maxseri hareket edebileceğiniz ve yüksek hızlara ulaşabileceğiniz bir araç özelliği sunmaktadır. Ford C – Max özellikleri her zaman için aradığınızdan daha fazlasını sunacak ve oldukça da ileri teknolojide bir araç olma özelliğini gösterecektir.

Dış görünüşü ile de oldukça estetik bir görünüm sunacak olan Ford C – Max yerden yüksekliği, farklı bir milimize çizgide duran yapısı ve son derece yüksek dayanıklılığı ve sağlamlığı ile oldukça farklı ve oldukça da değişik bir özellik sunmaktadır.

Koltuk döşemeleri kir tutmayan ve sıvı dökülmesine karşın koruma sağlayarak hiçbir şekilde leke ve iz bırakmaz. Geniş ve ferah koltuk yapıları ile rahat bir yolculuk sunan Ford C – Max aynı zamanda uzun yolculuklarda da en rahat yolculuk keyfini sunacaktır.

Yüksek motor gücü ve az yakıt tüketen yapısı ile her zaman için ekonomik bir durum sunacak olan Ford C – Max aynı zamanda yüksek hareket kabiliyeti ve manevra yeteneği ile şehir içi ulaşımda da sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Tam bir aile arabası olma özelliğini gösterecek olan Ford C – Max geniş aileler için oldukça ideal bir çözüm olacaktır. Aynı zamanda Ford C – Max fiyatları ile de her bütçeye uygunluk sağlamakta ve yaz kampanyası avantajları ile de kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır.