Ford B-Max Fiyat Listesi

Ford B-Max 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford B-Max 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford B-Max 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford B-Max 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
Ford B-Max 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Ford B-Max 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Ford B-Max Hakkında

Araç kulllannımında rahatlık ve esnekliğe yeni bir boyut getiren Ford B – Maxgüvenlik kısmında en ufak bir ödün vermeden B sütununu ön ve arka kapıları içerisine alarak Euro NCAP’ten 5 yıldız almıştır.

Sürüş konforunu en üst düzeye çıkaran ve eşsiz tasarımı ile 1.5 metrelik kapı açıklığı yanında teknolojik özellikleri ile Ford B – Max yolculukların daha konforlu ve daha rahat geçmesini sağlamaktadır.

Euro NCAP ödülünü 2011 yılında alan ve kendi klasmanında şehir içi trafikte en güvenli sistemi sunan ilk araç olma özelliğini gösteren Ford B – Max özellikleri açısında son derece avantajlı ve bir o kadar da kaliteli bir durum sunmaktadır.

Ford B – Max birçok farklı özelliği bir arada bulunduran bir araçtır. Bu teknolojik özelliklerden biri de sesli komutlardır. Müzik sistemini ve telefonunuzu kumanda etmenizi sağlayan bu sistem sayesinde cep telefonlarına gelen mesajlarınızı sesli bir şekilde okutabilir ve her zaman için de en iyi özellikler ile yüksek sürüş deneyimini yaşamış olursunuz.

Eşsiz tasarım özellikleri, üstün sürüş deneyimi ve güvenlik ile emniyet özelliklerini bir arada sunan ve son derece yüksek standartlarda teknik donanımlara sahip olan Ford B – Maxher zaman için yüksek avantaj sağlamaktadır.

Şehir içi ulaşımda en rahat sürüşü sağlayacağınız Ford B – Maxyüksek manevra yeteneği olan ve oldukça da seri hareket imkanı sağlayan bir yapı sunmaktadır. Her zaman için rahat bir kullanım sunacak olan Ford B – Max fiyat avantajları ile de oldukça uygun fiyatlar sağlamakta ve her bütçeye uygun olmaktadır.

Ford B – Max her zaman için en iyi fiyat seçeneklerini sunacak ve özel binek araçlarda son derece farklı avantajlar sunacaktır.