Ford Fiyat Listesi

Ford Hakkında

Ünlü iş adamı Henry Ford tarafından kurulan ABD menşeili Ford firması dünya otomobil sektöründe oldukça etkili bir isim. Gerek kendi üretimi olan araçlara hem de farklı markalara motor, şase ve gelişten marka otomobil sektörünün gelişmesinde önemli katkı göstermiştir. Özellikle içten yanmalı motorların bulunması ve kullanılabilir hale getirilmesinde büyük rol üstlenen Ford günümüzde 6 kıtada ve 200 ‘ün üstünde ülkede otomobillerini satmakta, pazarda oldukça etkili bir firma konumundadır.

Ülkemizde de hem ağır yük araçları, hafif ticari araçlar hem de binek otomobil sektöründe farklı modelleri bulunan markanın güvenilirliği oldukça üst düzeydedir. Neredeyse her orta, büyük ilde bulunan bayileri ve yetkili servisleri sayesinde oldukça geniş bir satış ağına sahiptir. Ford ‘un ülkemizdeki binek araç modelleri; Fiesta, B-Max, Focus, C-Max, Grand C-Max, Kuga, Mondeo, S-Max, Galaxy, Edge, Mustang ‘dir. Ağır ticaride ise birçok çekici modeli bulunmakla beraber hafif ticari segmentinde; Tourneo Courier, Transit Courier, Transit, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom gibi modelleri bulunmaktadır.

Binek otomobil, hafif ve ağır ticari sektöründe pazarın en üstlerinde yer alan Ford kullanıcılarına güven, konfor ve kaliteyi vaad etmektedir. Özellikle son yıllarda çıkarmış olduğu yeni modellerde üst düzey teknolojiler ve donanımlar kullanılmak suretiyle daha lüks bir hale getirilmiştir.

Her tarz kullanıma uygun araçları bulunan Ford ‘dan sizlerde ihtiyaçlarınıza uygun bir araç satın alabilirsiniz. Hem benzinli hem de dizel yakıt tüketen motor seçeneğine sahip araçları bir çok donaım paketi ile kişiselleştirmeniz ve kendinize daha uygun bir araç satın almanız mümkün. Uygun yedek parçası, geçmiş yıllardan bu yana süren kurumsallık ve kalite ile Ford markası sizleri üzmeyecek ve uzun yıllar kullanabileceğiniz otomobillere sahip bir markadır.