Fiat Fiyat Listesi

Fiat Hakkında

Ülkemizde en çok satışı olan otomobil markalarından Fiat ‘in geçmişi oldukça eski yıllara dayanmaktadır. Uzun yıllardır otomobil üretimi yapan firmanın büynesinde bir çok farklı marka bulunmakla beraber Fiat markası ile ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşabilen bir firmadır. Özellikle farklı segmentlere yönelik araçlar üretmesi ve kaliteyi uygun fiyata satması nedeniyle tercih sebebi olan markanın hafif ticariden, hatchback ‘e kadar bir çok farklı segmentte otomobili bulunuyor.

Tarihi İtalya ‘dan gelen Fiat ‘ın dünyanın bir çok noktasında üretim ve yedek parça için kullandığı fabrikası bulunmaktadır. Bu sayede taşıma maliyetini minuuma indirip bunu fiyatlara yansıtan firma ülkemizde en geniş bayi ve servis ağına sahip markalardan biridir. Özellikle ülkemizde de üretim yapılan fabrikaları olması sebebi ile yedek parça fiyatlarıda oldukça düşüktür.

Fiat ‘ın ülkemizde her segmente yönelik modeli bulunduğunu belirtmiştik. Bu araçlardan ticari segmentte geçen modelleri; Fiorino Combi, Fiorino Cargo, Doblo Combi, Doblo Cargo, Pratico, Ducato Van, Ducato Kamyonet, Ducato Minibus, Fullback ve binek otomobillerde; 124 Spider, 500, 500C, 500X, 500L, 500L Living, Panda, Punto, Linea, Egea, Egea Hatchback, Freemont, Fiorino Panorama, Doblo Panorana ‘dır.

Oldukça geniş bir model katologuna sahip firmanın her ihtiyaca ve her bütçeye yönelik otomobili bulmak mümkün. Ülkemizde hem hafif ticaride hemde kurumsal firmalarda şirket aracı olarak oldukça yaygın kullanılan modelleri bulunmakta. Ayrıca Fiat ‘ın yeni çıkarmış olduğu Egea modeli hem lüksü, konforu hem de uygun fiyatı ve yüksek donanımı ile bir çok kişinin tercih sebebi olmaktadır. Sizlerde ihtiyaçlarınızı belirleyerek size en uygun Fiat ‘ı seçip bir otomobil sahibi olabilirsiniz. Ayrıca markanın uygun yedek parça fiyatları, yaygın sevis ağı gibi avantajları sayesinde pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.