Citroen C4 Picasso Fiyat Listesi

Citroen C4 Picasso 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Picasso 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Picasso 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Picasso 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Picasso 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Picasso 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Picasso 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Picasso 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Picasso 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Picasso 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Picasso 2008 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Picasso 2007 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Citroen C4 Picasso Hakkında

Citroen firmasının ailelere yönelik ürettiği ve aile aracı segmentinin en başarılı temsilcilerinden birisi olan C4 Picasso ‘nun tasarımı baştan aşşağıya yenilendi. Yeni tasarımı ile modern çizgiyi yakalayan ve eskiden modelinden gelen bol donanımıda birleştirerek en başarılı aile araçlarından birini satışa sunmuş oldu.

İlk olarak dış tasarımına göz atacağımız Citroen C4 Picasso’de metalden ziyade bol miktarda cam kullanılarak geniş ve aydınlık bir alan kullanılmış. Özellikle ön cam tavanla birleşerek panoramik bir görüntü yakalamayı başarılmış. Yeni tasarımda Citroen ‘in yeni çizgisi olan ince led farlar başarılı bir aydınlatma sunarken hoş bir görünüm katıyor. Ön kelebek ve arka camlar ilede geniş bir aydınlık alan sağlanırken aracın metal hatları genelde oldukça sportif ve asil duruyor. Aracın dış uzunluğu ve genişliği oldukça büyük tabii ki bu durum aracın iç genişliği ile doğrudan orantılı.

Citroen C4 Picasso ‘nun iç alanı oldukça geniş. Arka koltuklarıdaki diz mesafesi o kadar genişki ayak ayak üstüne atıp oturmanız bile mümkün bunun yanı sıra iç kısımda oldukça bol donanımlar ile karşılaşıyoruz. Bol miktarda küçük ve büyük depolama alanı, mini buzdolabı ve sayamadığımız bir çok donanımı bu aracın baz modellerinde bile bulabilmeniz mümkün.

Bu modern aile aracının motor performansına değinecek olursak; ağır bir gövdeye sahip olması ve oldukça geniş bir araç olmasına karşın başarılı motor bu aracı rahatlıkla çevik bir şekilde hareket ettirmeyi başarıyor. Özellikle şanzıman ve motor birbirine oldukça güzel uyumlandırılmış. Vites geçişleri aracın ağırlına ve konforuna dikkat ederek güzel bir şekilde geçişleri yapıyor ve en uygun devri yakalayabiliyor. Citroen C4 Picasso ‘nun yeni versiyonundaki tek motor seçeneği ile 1.6 BlueHDI olarak adlandırılan 120 beygirlik bu motor 3.8 litre gibi düşük bir tüketim sağlıyor.