Citroen C4 Cactus Fiyat Listesi

Citroen C4 Cactus 2018 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Cactus 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Cactus 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ Citroen C4 Cactus 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

Citroen C4 Cactus Hakkında

Tıpkı bir uzay mekiği gibi tasarımı ile son yılların en çok ilgi gören ve beğenilen otomobillerinden biriside şüphesiz Citroen C4 Cactus oldu. İlginç iç ve dış dizaynı ile bir çok kişinin ilgisini çeken bu otomobil sadece tasarımı ile değil elektronik sistemleri, özellikleri ve performanslı motoru ilede bizleri bir uzay mekiğinin içindeymiş gibi hissettiriyor.

Geçtiğimiz yıllarda satışa sunulan Citroen C4 Cactus ‘un dış tasarımı alışageldiğimiz otomobillerden farklı. Citroen ‘in neden böyle bir işin içine girdiği ve neden böyle bir tasarım yaptığı bilinmez ama istedikleri ilgiyi topladıkları aşikar. Aracın yan kısmında bulunan petekli doku aracada ismini veren kaktüse benzetiliyor. Bunun yanı sıra ince çizgi şeklindeki farı ön kısımda oldukça ilginç bir görüntü oluşturuyor. Küçük olmasına karşın oldukça güçlü bir aydınlatma sağlıyor. Aracın en arka kısmında bulunan kolon ise tamamen kapatılmış durumda. Baştan aşağıya ilginç bir tasarım olan Citroen C4 Cactus ‘ün iç tasarımıda oldukça dikkat çekici.

Citroen C4 Cactus ‘un içerisine girdiğinizde aracın konsolunda bir kaç buton ve bir ekran dışında hiçbirşey göremiyorsunuz. Vitesi butonlu hale getiren ve ileri, geri, boş butonlarının dışında araçta dörtlü flaşör butonu bulunuyor. Bunun dışındaki klima, far, radyo vs. Aklınıza gelebilecek tüm işlemleri dokunmatik ekran üzerinden yönetebiliyorsunuz. Oldukça hızlı çalışan ve çözünürlüğü yüksek bu ekran ile bir bilim kurgu filmindeki aracın içindeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Citroen ‘in bu ilginç ve başarılı aracının motor performansıda segmenti içinde oldukça yeterli durumda. 2 farklı motor seçeneği ile satışa sunulan Citroen C4 Cactus 1.2 VTİ benzinli motorda 82 beygir güç sağlarken, 1.6 e-HDİ dizel motorla 92 beygir güç sağlamakta. Yakıt tüketimi ilede bizlerin beğenisini kazanan C4 Cactus ilgi çekmek isteyenlerin aracı olacağa benziyor.