Citroen Fiyat Listesi

Citroen Hakkında

Fransız menşeeili bir otomobil firması olan Citroen, ülkemizde hem uygun fiyatlı hem de tam ihtiyaca yönelik araçlarıyla oldukça bilinen bir markadır. Özellikle son yıllarda çıkarmış olduğu hafif ticari ve sedan araçları ile bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmış ve oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmıştır. Citroen ‘in ülkemizde oldukça yaynın bayi ve yetkili servis ağı bulunmaktadır, bu yüzden bu marka araca sahip olan kişiler servis ve satın alma konusunda hiç bir sıkıntı çekmemektedir.  1976 ‘da Peugot grubuna bağlanan Citroen bu andan itibaren bu büyük grubun teknolojisi, deneyimi ve imkanlarından faydalanarak otomobil piyasasına daha hakim bir marka olmayı başarmıştır.

Hem aileye yönelik hemde kurumsal şirketlere yönelik araçları ile ve şık tasarımları ile dikkatimizi çeken Citroen ‘in ülkemizdek modelleri; C1, C3, C4, C4 Picasso, C4 Cactus, Grand C4 Picasso, C Elysee, DS3, DS4, DS5, Berlingo, Nemo ‘dur. Genellikle hatchback otomobil üreten Citroen ‘in iki adet sedan iki adet geniş aile aracı ve iki adette hafif ticari araçları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yük ve yolcu taşımacılığına yönelik ticari araç üretimide bulunmaktadır.

Citroen markası son yıllarda çıkardıkları yeni modeller ve eski modellerde yaptığı kasa değişiklikleri ile son zamanların en tercih edilen otomobilleridir. Özellikle yeni kasaların hem iç hem dış mekandaki şık tasarımları bir çok kullanıcıyı cezbetmektedir. Spor görünümlü tasarımı ve rakip markalarda olmayan bir çok özelliği sunması ile bir adım ileriye geçen Citroen ‘in hem genç kesime yönelik sportif araçları hem de geniş ailelere yönelik 7 kişilik aile araçları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Citroen Nemo hafif ticari segmentinin en fazla satılan otomobillerinden birisi olma özelliğini taşımaktadır.