BMW X6 Fiyat Listesi

BMW X6 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW X6 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW X6 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW X6 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW X6 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW X6 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW X6 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
BMW X6 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW X6 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW X6 2008 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

BMW X6 Hakkında

BMW ‘nin en geniş görünümlü ve SUV sınıfının abisi konumdaki X6 ‘da bir çok değişiklik yapıldı. Görsel ve performans yönünden beklenenleri karşılayan makyajlama sonrası X6 değerini bir kat daha artırdı ve sevenlerinin gönlünü çalmayı başardı. İlginç hatları ile rakibi ve benzeri bulunmayacak kadar az olan model yüksek fiyatları ile cep yakarken, performansı ilede bizlerin beğenisini alıyor.

Alman üreticinin lüksü ve performansı tüm dünyaya göstermiş olduğu bir model olan BMW X6 ‘da yapılan değişikliklere değinecek olursak gene tüm modellerdeki gibi aracın tampon, far ve ızgara kısmı tamamen değişti. Bunun yanısıra arka kısımdaki yumuşak iniş biraz daha sert bir hale getirilerek daha agresif bir görünüm yakalanmış. Aracın iç kısmında pek fazla değişiklik yapılmazken bazı modellerde multimedya ekranının daha büyüdüğünü ve yeni yazılım ile birlikte daha fazla fonksiyonu yerine getirebildiğini görüyoruz.

BMW X6 ‘da görsel değişikliklerin yanı sıra motorlarda da revizeler yapıldı. Gene aynı motor seçenekleri üzerinden satışa sunulan araçlarda bazı yazılımsal değişiklikler ve teknolojik yenilikler ile daha performanslı ve ekonomik hale getirilmiş durumda. Düşük bagaj hacmi yüzünden bir önceki modelinde de eleştirilere maruz kalan BMW X6 ‘nın tasarımcıları ve mühendisleri bu eleştirileri göz ardı etmiş olacaklarki bu kısımda pek değişen bir şey olmamış. Yine aynı şekilde arka camdaki küçüklük ve görüş alanının darlığı düzeltilmeye çalışılsada yinede yeterli boyutlarda değil. Geri görüş kamerası ile bu sorun kısmen çözülebilsede bu yöntem hiç bir zaman kalıcı bir çözüm olmamaktadır. 3.0 litreden başlayarak 5.0 litre hacimlere kadar motor seçeneği olan BMW X6 ‘nın fiyatı sınıfındaki otomobillere göre normal düzeyde diyebiliriz. Ayrıca bu aracın oldukça dikkat çekici olduğunu ve gözlerin üzerinizde olacağınıda belirtmek isteriz.