BMW X4 Fiyat Listesi

BMW X4 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW X4 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW X4 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW X4 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

BMW X4 Hakkında

Dev Alman otomobil üreticisi BMW ‘nin satışa sunmuş olduğu en yeni modellerden birisi olan X4 bazı kesimler tarafından oldukça sevilirken, bazı kesimler tarafından da oldukça eleştirildi. Özellikler tasarımının X6 modeline çok benzemesi, sanki X6 ‘nın küçültülmüş versiyonu gibi durması ile eleştirilere konu olan BMW X4 ‘ü sizler için test ettik ve inceledik. İncelememiz sonucunda bazı eleştirilere katılırken aracın bazı noktalarınıda oldukça beğendik.

BMW X4 ‘ü ilk olarak dış tasarım bazında gözlemlediğimizde gerçekten X6 ‘ya çok benzediğini söyleyebiliriz ancak birebir aynısını olduğunu söylemek BMW tasarımcılarına haksızlık etmek olur. Bir çok hat ve genel çizgiler X6 modelinden kopyalandığı doğrudur, zaten bunu kimse inkar edemez ancak bu araçta oluşturmak istenen algı gündelik kullanıma uygun bir crossover aracı olduğudur. BMW ‘nin X6 modeli tam olarak bir cip ya da SUV sınıfına girmektedir ve bir çok kesime bu sınıf araç hitap etmemektedir. BMW X4 ile ara bir segment olan crossover segmentine yönelik, gösterişli ve zarif bir otomobil üretilmeye çalışılmış.

Crossover araçlar ile BMW X4 ‘ü kıyasladığımızda gerçekten bu araç diğer rakiplerini bir çok yönden geride bırakıyor. BMW ‘nin tüm araçlarında kullandığı elektronik sistemler ile donatılan ve en lüks modellerde bile bulunan donanımları baz modelde barındıran bu araç donanım, teknoloji ve tasarım yönünden rakiplerinin oldukça ilerisinde bulunuyor. 2000 cc hacmindeki tek dizel motor seçeneği ile satışa sunulan yeni X4 ‘ün satış fiyatı ise rakiplerinin kat kat üstünde. Öyleki bu araç yerine rakibi araçlardan iki adet satın almanız bile mümkün. BMW X4, 278 Bin TL ‘lik fiyat etiketi ile alıcılarını bekliyor.