BMW 4 Serisi Fiyat Listesi

BMW 4 Serisi 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 4 Serisi 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
BMW 4 Serisi 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 4 Serisi 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 4 Serisi 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

BMW 4 Serisi Hakkında

Alman otomobil firması BMW ‘nin yeni piyasaya çıkmasına karşın en çok sevilen modellerinden birisi 4 serisi oldu. Ara bir model olmasına ve henüz çok yeni olmasına karşın bu kadar iyi satış rakamlarına ulaşmayı ve bir çok spor otomobil severin beğenisini kazanmayın başaran BMW firması 4 serisi ile iyi bir iş ortaya koymayı başarmış durumda.

BMW 4 Serisi, iki kapılı ve dört kapılı iki farklı kasası ile satışa çıktı ancak herkesin aklında ilk önce satışa sunulan iki kapılı modeli kazınmış vaziyette. İki kapılı 4 serisine göz attığımızda aslında iç ve dış mekanda da 3 serisinden farkı olmadığını görüyoruz. Ancak araca profilden baktığımızda daha sportif, ve adeta bir yarış aracına rastlıyoruz. 3 Serisinden daha kısa gözüken ve sportif hatlar ile alçalan tavanı ve şık bağaj hatları ile BMW bizlere gerçekten premium spor bir otomobilin nasıl olacağını gösteriyor. İç mekanda ön kısımda yine herşey 3 serisi ile aynı durumda. Sadece BMW 4 Serisine özel bazı logolar, çıkartmalara bazı modellerde rastlayabilmemiz mümkün. Aracın arka kısmında oturma mesafesi bir hayli dar, öyleki arka tarafda uzun seyahatler yapmak oldukça sıkıntılı olacaktır. Ancak bu segmentte hem spor hemde iki kapılı bir otomobil alan kişiler elbette ki arka tarafta yolcu taşımak için bu aracı kullanmayacaktır.

Yeni 4 Serisinin bir diğer modeli olan 4 kapılı seçenek ise uzun şasesi ve adeta gemi gibi bir görünüm ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. BMW 4 Serisinin fiyatlarına geldiğimizde ise oldukça yüksek rakamlar bizi bekliyor. Bir çok tarafının 3 serisine benzemesine karşın aradaki fiyat farkı bu aracın tek negatif yanını oluşturuyor. Bir BMW 4 Serisine sahip olmabilmeniz için minimum 160 Bin TL ‘yi gözden çıkarmanız gerekiyor.