BMW 2 Serisi Fiyat Listesi

BMW 2 Serisi 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 2 Serisi 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 2 Serisi 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 2 Serisi 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

BMW 2 Serisi Hakkında

Ülkemizdeki aile araçlarına olan ilgiye yönelik ithal edilen ama umulan ilgiyi bulamayan araçlardan biriside BMW 2 serisi. Henüz kısa süre önce ülkemizde satışına başlanılan model tüketiciler tarafından pek tercih edilmiyor. Bir çok kişi bu durumun sebebini motor gücünün düşük olması ve yüksek fiyatlı olmasına bağlasa da bizde durum bu segmente bir araca uygun özellikler barındırmamasıdır.

Türkiye ‘de ve Avrupa ülkelerinin bir çoğunda kullanıcılar geniş oturma alanı sunan bir aile aracını tercih ediyorlar. Tamda bu segmentteki müşteriyi hedefleyen BMW 2 serisi ile vutgunu yapmayı düşündü ancak piyasada umulduğu kadar BMW 2 serisine rastlayamadık.

BMW 2 Serisinin dış görünüşüne biraz göz attığımızda ilk olarak BMW ‘nin standartlaşmış çizgilerinin dışında biraz daha gezgin ruhuna sahip bir tasarım görüyoruz. Aracın arka kısmına doğru ilerleyen tasarım oldukça yüksekleşiyor. Bizcede arka kısımdaki tasarım oldukça hoş ancak ön kısımdaki basıklık aracı biraz daha kötü göstermiş gibi duruyor.

Aracın iç kısmında oldukça ferah bir oturma alanı ve yükseklik görüyoruz. Uzun seyahatler, kalabalık aileler için bile bu araçlar bir keyife dönüşebilir. Aracın ön kısmında diğer modellere ve rakiplere göre sade ama fonksiyonel bir yerleşim dikkatleri çekiyor. Aracın genişliğine göre multimedya ekranı biraz küçük kalsada her fonksiyonu gerçekleştirebiliyorsunuz.

BMW 2 serisi 218i olarak isimlendirilen benzinli ve 216d olarak isimlendirilen dizel motor seçenekleri ile satışa sunuldu. Bu seçeneklerin üstüne bazı opsiyonlar ile daha dolu bir araç almanız mümkün. Bu segmentte bir otomobil için oldukça yeterli bir performans sunan otomobilin modele göre 116 beygir ve 136 beygir güç sağlıyor. Ayrıca BMW 2 serisinin satış fiyatları 114 BİN TL ‘den başlıyor. Bu segmente ailesi ile konforlu ve ferah seyahat etmek isteyenler için tercih edilebilecek aile otomobillerinden birisi...