BMW 1 Serisi Fiyat Listesi

BMW 1 Serisi 2017 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 1 Serisi 2016 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 1 Serisi 2015 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 1 Serisi 2014 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 1 Serisi 2013 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 1 Serisi 2012 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 1 Serisi 2011 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
BMW 1 Serisi 2010 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
BMW 1 Serisi 2009 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
BMW 1 Serisi 2008 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
BMW 1 Serisi 2007 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ
BMW 1 Serisi 2006 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 1 Serisi 2005 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ BMW 1 Serisi 2004 YILI FİYATLARI VE MODELLERİ

BMW 1 Serisi Hakkında

Alman premium otomobil ve motosiklet üreticisi BMW ‘nin küçük ama becerikli otomobil modeli olan 1 serisi 2016 yılına özel makyajlama geçirdi ve yeni kasa bir çok kullanıcı tarafından oldukça sevildi. Yenilikçi tasarımı ve bol donanımı ile rakiplerine fark atmayı başaran BMW 1 serisi performansı ile bizleri o kadar tatmin etmesede genede bu segment için tercih edeilebilecek otomobillerden birisi olmayı başarıyor.

Makyajlanan ve daha agresif bir görünüm kazanan BMW 1 serisinin dış görünüşüne göz attığımızda ilk olarak agresif ve sportif tamponlar dikkatimizi çekiyor. Eski modellere nazaran daha büyük ve keskin hatlara sahip olan tamponda BMW ‘nin o klasik çizgileri korunurken sis farı kısmındaki iri ızgaralar ile daha güzel bir görünüm yakalanmış. BMW 1 serisinde yapılan bir başka köklü değişiklik ise ön farlar ve arka stoplar oluyor. Daha belirgin ve güzel görünüm yakalanmış olan stoplar ve farda sanki biraz üreticinin bir diğer aracı olan 5 serisinden esinlenilmiş gibi duruyor.

BMW 1 serinin içerisine girdiğinizde size premium aracı tam olarak hissettiriyor. Ön tarafta bir BMW 5 serisi ya da 3 serisinden geri kalır hiç birşey yok. Sadece alanın dar olmasından dolayı konsol biraz daha sıkılaştırılmış ve vites etrefındaki yerleşim biraz darlaştırılmış. Ön kısımda ve aracın panelinde hiçbir sorun bulunmazken arka koltuklara geçtiğimizde diz mesafesi ve tavan yüksekliğinde 1 serisi bizi hüsrana uğratıyor. Arka koltuklardaki diz mesafesi idare edilebilecek ancak çok uzun yolculuklarda biraz rahatsız edebilecek durumda.

Ülkemizde BMW 1 serisinin 3 modeli satışa sunulmuş durumda. 116 olarak isimlendirilen 1.6 litre hacmindeki motor seçeneği ile iki ayrı model ve 118 olarak isimlendirilen 1.8 litre hacmindeki modelde bir seçenek ile satışa sunuluyor. Nadiren olsada özel sipariş ile performansı oldukça iyi olan modellerden birisi olan 120d bayilerde bulunabiliyor ve özel sipariş ile getirtilebiliyor.