BMW Fiyat Listesi

BMW Hakkında

Bavyera merkezli olarak kurulan ve günümüzün en büyük premium otomobil üreticilerinden birisi olan BMW ülkemizde de çıkardığı başarılı modeller ile en çok tercih edilen otomobil markalarından birisi olmayı başarmaktadır. Dev Alman menşeeili otomobil üreticisinin kökleri oldukça eski tarihlere dayanmaktadır. 1916 yılında kurulan marka otomobil başta olmak üzere, motorsiklet, motor ve bisiklet üretimi yapmaktadır. Kurulduğu yıllarda daha çok uçak motoru üretmesi ile bilinen firma daha sonra binek otomobil üretimine girmiştr. Uzun yıllar bu sektörde olmanın getirmiş olduğu tecrübeyi kendi bünyesinde yürüttüğü ar-ge çalışmaları ile destekleyip daha iyi çözümler sunmayı hedef edinmiştir.

Ülkemizde daha çok motorsiklet ve otomobilleri ile meşhur olan BMW son yıllarda elektrikli otomobillere yönelik çalışmalarda yapıyor ve elektrikli otomobillerde üretmektedir. Geleceğin yakıtı ve otomobil motoru olarak gösterilen elektrikli araçlar sınıfındaki aracı olan İ8 ‘i ülkemizde de satışa sunarak teknolojik gelişmeleri ne kadar hızlı uyguladığını bir kez daha göstermiştir. Ülkemizde satışa sunulan otomobillerini seri olarak sunmakta ve her seri içinde farklı motor tiplerine, yakıt seçeneklerine yer vermektedir. BMW ‘nin ülkemizde satışa sunulan araçları; 1 Serisi, 2 Serisi, 3 Serisi, 4 Serisi, 5 Serisi, 6 Serisi, 7 Serisi, X1, X3, X4, X5, X6, Z4, İ3, İ4 ve M Serisidir. Aynı zamanda yine bu seriler içinde coupe, cabrio başta olmak üzere farklı kasa seçenekleride bulunmaktadır.

BMW ‘nin ürettiği otomobiller performansları, teknolojileri ve konforları ile bilinir. Hem aileye yönelik hem de sportif sürüşe yönelik olan araçların fiyatlandırması modellere göre değişsede her bütçeye uygun bir otomobil bulabilmek mümkündür. Hem premium sınıfının konforunu yaşamak hem de performansı hissetmek isteyenler için BMW en uygun seçeneklerden birisi olacaktır.