Yeni Citroen C4 Cactus Türkiye'de

Arabakarsilastirma.com 17.06.2018 Araba Haberleri
Yeni Citroen C4 Cactus Türkiye'de

Yeni Citroen C4 Cactus Türkiye'de

Citroen, kompakt hatchback modeli Yeni C4 Cactus Türkiye’de satışa sunuldu. Sınıfında standartları yükselten ve sıra dışı tasarım unsurları ile konforu birleştiren yeni C4 Cactus, verimli motor seçeneklerini yüksek teknoloji ile birleştirirken sınıfındaki bütün ihtiyaçları karşılıyor.

Bir önceki nesil C4 Cactus ile aynı bazı tasarım unsurlarını kullanan yeni C4 Cactus, kompakt hatchback otomobil olarak istenilen sadeliğe de kavuşuyor.

Yeni C4 Cactus tasarım özellikleri

Yeni C4 Cactus’te diğer Citroën modellerinden tasarım olarak esinlense de iki katlı farlar, ince LED gündüz farları logo çizgileri ile birbirine bağlanarak, fark yaratıyor. Yeni farlar keskin bir görünüşe sahip olurken, parlak siyah çerçevelerle farklı bir derinliğe sahip olarak karşımıza çıkıyor. Diğer önemli bir fark da sis farlarında bulunan çerçeveler. Havalandırma ızgarası ön tamponda yerini alırken, krom çizgiler sayesinde daha vurgulu hale getirilmiş.

  • Yeni C4 Cactus üçte bir cam yüzeyden oluşurken, 1,48 metrelik yüksekliği ve ideal oranları ile güçlü bir aerodinamik oluşturuyor.
  • Cam tavan 360° cam yüzeyle kaplanarak daha havadar bir iç ortam sağlıyor.
  • Parlak siyah camlı bölüm A sütununda yerini alırken, gövdenin tamamında yerini alan parlak siyah camlı bölüm, yan camlar ve arka camla uyumlu bir bütün oluşturuyor.

Yeni C4 Cactus özellikleri

Yeni C4 Cactus’ü çamurluk ve taban koruması, kompakt hatchback sınıfında yer alan en korunaklı araç haline getiriyor. Bu da tabi ki onarım ve kaporta masraflarını minimuma düşürüyor.

  • Airpump® için yeni konumu tasarıma canlılık ve prestij kazandırıyor.  
  • 3D efektli LED stop grubu, tasarım ve teknolojiyi bir araya getirerek özgünlüğü sağlıyor.
  • Yeni C4 Cactus, ilk Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon Sistemi ile donatılan Citroen modeli. Citreon’in 100 yıldır alıştırdığı sarsıntısız süspansiyon konforu bu özellik sayesinde daha da üst düzeye taşınıyor.

Yeni C4 Cactus, Feel ve Shine donanım seviyeleri ve benzinli, otomatik ve dizel-otomatik motor şanzıman seçenekleri ile 109.900 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla satışa sunuluyor.

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Bu yazı için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAZ