Nissan Otomobil Kampanyaları Devam Ediyor

Arabakarsilastirma.com 24.08.2018 Araba Haberleri
Nissan Otomobil Kampanyaları Devam Ediyor

Nissan Otomobil Kampanyaları Devam Ediyor

Japon otomotiv devi NISSAN, bayram fırsatı olarak araç sahibi olmak isteyenlere, avantajlı finans seçenekleri ve indirimli fiyatları sunuyor. Kampanya ağustos ayı sonuna geçerli olup, segmentinin lideri olan QASHQAI otomatik vitesli versiyonları 123 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar eşliğinde alıcılarını bekliyor. Nissan B-SUV modeli olan JUKE ise 103 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunularak, alıcılarını bekliyor.

Türkiye’nin en çok satan SUV modeli QASHQAI, kampanya kapsamında 123 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla otomatik vitesli versiyonlarını satışa sunuyor. 50 bin TL’ye kadar finansman desteği sunan Nissan, aynı zamanda 50 bin TL için %1,29 faiz oranı ve 24 ay vade seçeneği sunuyor.

Dünyanın en çok satan, aynı zamanda konforu ve güvenlik özellikleri nedeniyle tercih edilen SUV modeli X-TRAIL, 70 bin TL finans desteği ile satışa sunulurken; bayram indirimi hariç %1,59 faiz oranı ve 24 ay vade seçeneği de sunuyor.

Şehir otomobili olarak kabul edilen Nissan Micra ise, peşin alımlarda 5 bin 400 TL’ye kadar indirim fırsatları sunarken, 30 bin TL kadarda finansman desteği sağlıyor.

SUV ailesine geçiş yapan Juke

SUV segmentine geçmek için Nissan Juke’u tercih edecekler için peşin alımlar için 103 bin 500 TL’den başlayan fiyatlar alıcılar için sunulurken; 48 bin TL’ye kadar SUV ailesine giriş kredi fırsatından %1,59 faiz oranı ve 24 ay vade seçeneğinden yararlanabilirler.

NISSAN Juke, 8'' dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediye fırsatı ile satışa sunulurken; mevcut Nissan sahipleri ile onların birinci derece akrabalarına ağustos ayında geçerli olmak üzere %2 indirim yapılıyor.

Nissan’ın yüksek taşıma kapasiteli SUV konforuna sahip ödüllü pick-up’ı Navara, 70 bin TL finansman desteğini ağustos ayı boyunca sunarken; 7 bin TL’de indirim fırsatı ile alıcılarını bekliyor.

 

YORUMLAR

Bu yazı için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAZ