Mercedes'ten sertifikalı kullanılmış otomobil programı…

Arabakarsilastirma.com 13.07.2018 Araba Haberleri
Mercedes'ten sertifikalı kullanılmış otomobil programı…

Mercedes'ten sertifikalı kullanılmış otomobil programı…

Mercedes Benz Türk, “ Sertifikalı Kullanılmış Otomobil Programı ” için kullanılan EL2 modelinde bazı değişikliklere giderek “ Mercedes-Benz Certied ” ismiyle kendini yeniliyor. ‘’Kullanılmış Pazar’’ adına pek çok hizmet ile avantajlarla kullanıcılarını memnun ediyor.

Mercedes Benz Türk olarak, “Mercedes Benz Certified” ismi ile sertifikalı “Kullanılmış Otomobilleri” bir araya getiriyor. Mercedes-Benz Certified, havuzda “Kullanılmış Otomobil” olarak bulunan bütün otomobillere hızlı ve kolay erişim imkânı sağlarken, otomobili tercih ettikten sonra ilk günündeymiş gibi otomobil teslim edilir.

Farklı otomobillerle takas imkânı

2018 senesinin yarım dönemi için “Sertifikalı Kullanılmış Otomobil” bir önceki yılın aynı dönemine göre satış hacminde %10 oranında artış yaşandı. Mercedes-Benz Otomobil Grubu İcra Kurulu Üyelerinden Şükrü Bekdikhan, “Mercedes-Benz Certified ile birlikte sertifikalı ‘Kullanılmış Otomobil’ programımızın avantajlarını gittikçe artırmayı planlarken müşteri memnuniyetini daha da pekiştirmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle yetkili bayilerimiz 6 yaş ve 120.000 km’nin altında olan ve detaylı kontrollerde kriterlerimiz kapsamında olan otomobiller için ‘Ücretsiz 2 Yıl Onarım Güvencesi’ müşterimize sunulacaktır. Mercedes-Benz Certified satış programı ile yeni bir Mercedes-Benz otomobil alınırsa istenilen ve yaşanılacak olan güven ve memnuniyet aynı olacağı gibi ilk gün gibi de sürecektir.’’ dedi.

Kullanılmış Otomobil İçin Mercedes-Benz Onarım Güvencesi

Mercedes-Benz Türk bayileri, Mercedes-Benz Certified kapsamında olan otomobil için kilometre adına sınır olmadan 24 aylık ücretsiz ''Onarım Güvencesi'' hizmeti sunuyor. Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi içinde, 

  • Otomobilin motoru,
  • Şaft,
  • Dişli kutusu,
  • Tahrikli aksların güç aktarım parçaları,
  • Elektrik elektronik donanımı
  • Orijinal audio/video sistemi gibi farklı bölümlerinde olan arızalar, belirlenen şartlar kapsamında ücretsiz olarak onarılabiliyor.

Mercedes-Benz Certified Markası olarak sunulan avantajlar

  • 6 yaş ile 120.000 km’yi geçmemiş Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller adına 24 aylık “Onarım Güvencesi” sağlanıyor.
  • İhtiyaç duyulduğunda 7/24 yol yardım hizmeti sunuluyor.
  • Mobil Hizmeti sayesinde ikame araç hizmetinden yararlanılabiliyor.
  • Özel finansman ve kasko koşulları sağlanıyor.

YORUMLAR

Bu yazı için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAZ