Mercedes’ten Ağustos ayına özel kampanya

Arabakarsilastirma.com 10.08.2018 Araba Kampanyaları
Mercedes’ten Ağustos ayına özel kampanya

Mercedes’ten Ağustos ayına özel kampanya

Ağustos ayına özel Mercedes-Benz Türk düzenlediği kampanya ile %1,79 faizle kredi fırsatı ve ödeme seçeneklerinde avantajlarla otomobil sahibi olmanızı sağlıyor.

Kampanya kapsamında Mercedes-Benz, A-Serisi, B-Serisi, CLA, GLA, Coupé, C-Serisi Sedan, Cabriolet ve E-Serisi Sedan modellerinde avantajlı fırsatlar sunuyor.

Mercedes-Benz, E-Serisi Sedan, Coupé ile Cabriolet modellerinde otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko’sunun tercih edilmesi halinde hem kişisel hem de kurumsal müşterileri için kişiye özel ödeme seçenekleri ile birlikte 210.000 TL kredi tutarı ile %1,19 faiz oranı ve 36 ay vade imkanı sunuyor.

Mercedes-Benz, C-Serisi Sedan, SLC, Coupé ile Cabriolet modellerinde otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko’sunun tercih edilmesi halinde hem kişisel hem de kurumsal müşterileri için kişiye özel ödeme seçenekleri ile birlikte 180.000 TL kredi tutarı ile %1,79 faiz oranı ve 36 ay vade imkanı sunuyor.

Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ile GLA modellerinde otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko’sunun tercih edilmesi halinde hem kişisel hem de kurumsal müşterileri için kişiye özel ödeme seçenekleri ile birlikte 140.000 TL kredi tutarı ile %1,79 faiz oranı ve 36 ay vade imkanı sunuyor.

Lastik Garantisi

Mercedes-Benz Türk yetkili servisleri, kendilerinden alınan lastikler için balon oluşumu, çivi ya da patlama gibi dış etkenlere karşı 24 aya kadar garanti fırsatı sunuyor.

Ön Ödemeli Bakım Paketleri

Mercedes-Benz Türk, ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha çok periyodik bakımın erken yani önden satın alınması halinde %40’a varan indirimlerle birlikte, orijinal yedek parça ve sabit işçilik fiyat avantajı sunuyor.

Aynı zamanda ön ödemeli bakım paketi ya da uzatılmış garanti satın alınması durumunda Mercedes-Benz, yaklaşık 300 TL değerinde Mercedes Me Adapter’i müşterilerine hediye ediyor.

Gurbetçi Kampanyası

Türkiye'ye 18 Haziran 2018 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında otomobili ile gelen, Avrupa’daki T.C. vatandaşları bakım ve onarım işlemlerini Türkiye Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırırlarsa, yedek parça veya aksesuar indirimi gibi farklı imkânlar sunuluyor.

 

YORUMLAR

Bu yazı için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAZ