Marka marka otomobil indirimleri…

Arabakarsilastirma.com 17.07.2018 Araba Kampanyaları
Marka marka otomobil indirimleri…

Marka marka otomobil indirimleri…

Otomobil pazarı, 2018 yılının ilk yarısında %10 oranında daralma yaşarken, markalarda temmuz ayına özel hurda teşvik indirimine ek olarak indirim ve sıfır faiz ile finansman fırsatları sunuyor.

İşte markaların hazırladığı kampanyalar…

Renault

Renault, temmuz ayında geçerli olmak üzere hurda araç teşvikine ek olarak

  • Symbol'de 7 bin lira,
  • Kangoo ve Clio modeli için 5 bin liralık indirim sağlıyor.

Ayrıca maksimum 30 bin TL kredi için 15 ay vade seçeneğiyle 0 faiz fırsatı sunuyor. Binek modeller geçerli olmak üzere 0,98 faiz oranı ile 20 ay vade ile 40 bin TL kredi veriyor.

Fiat

Fiat, temmuz ayı itibarıyla ‘’Süper Teşvik Kampanyası’’ düzenleyerek 15 bin TL indirim fırsatı sunuyor. Egea ve Fiat Panda için hurda teşvikinin yanı sıra 5 bin TL ek indirim fırsatı sunuyor.

Aynı zamanda bazı modeller için metalik renk farkı alınmazken, bazı modeller için cam tavan, stil ya da görüş paketi donanımları da hediye ediliyor.

Nissan

Nissan, Qashqai için 50 bin TL’ye kadar %1,29 faiz oranı ile 24 ay vadeli finansman destek sağlanırken, X-Trail modeli için 70 bin TL’ye kadar finansal destek sağlanıyor.

Nissan Juke almak isteyenler için peşin alımlarda indirim yapılırken 48 bin TL’lik finansal destek sağlanıyor.

Aynı zamanda diğer modeller için indirim fırsatları sunulurken, 27 Temmuz’a kadar Nissan X-Trail ya da Qashqai alan iki ailede Antalya’da tatile gönderiliyor.

Dacia

Dacia hurda teşvikine ek, Sandero ve Dokker alımları için 5 bin liralık indirim sunuyor. Dacia Sandero hurda teşviki indirimi ile birlikte 49 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Binek modeller için maksimum 40 bin TL kredi verilirken %0,98 faiz oranı ilke 20 ay vade ile finansman destek sağlanıyor.

YORUMLAR

Bu yazı için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAZ