KIA Sportage makyajlı olarak ortaya çıktı

Arabakarsilastirma.com 23.05.2018 Araba Haberleri
KIA Sportage makyajlı olarak ortaya çıktı

KIA Sportage makyajlı olarak ortaya çıktı

Nürburgring yakınlarında Koreli üretici SUV modeli KIA Sportage kamuflajsız olarak ön ve arka yüzlerinde yapılan küçük değişimlerle görüntülendi.

KIA Sportage taze ve yeni bir görünüm için makyaj operasyonundan geçirilirken; kameralar bu sefer kamuflajsız görüntüledi. Üreticisi tarafından küçük tasarımsal değişikliklere uğrayan Yeni Sportage, genel itibarıyla var olan modele benzese de ön ve arka yüzeyde yapılan değişiklikler fark yaratmasına yetiyor.

Yeni Kia Sportage modelinde en fazla değişim ön yüzünde yapılırken, güncel modele göre daha köşeli bir tasarıma sahip olduğu söylenebilir. Köşeli tasarımı sayesinde sis farları ve hava girişleri araca farklı bir tarz katmış. Sis farlar, tampon boyunca yerleştiren krom çıta sayesinde ikiye ayrılmış ve LED ön farlar da yeni yapısına kavuşurken, kaplan burnu ızgara da daha ön plana çıkarılmış durumdadır.

Yeni KIA arka yüzünde güncellemelere yer vermiş

Yeni KIA Sportage, arka kısmında çok büyük çaplı değişiklik yapmazken; stop lambalarının yapısı değiştirilmiş. Ayrıca lambaları birbirine bağlayan krom çıtalar yerine tercih edilen kırmızı şerit de uyumlu bir dizayna sebep olmuş. Stop lambalarını birbirine bağlayan krom çıta, reflektörlerin arasına transfer edilmiş.

Fotoğraflara göre kabin tarafında tek bir görsel varken, değişim detayları çekimlerin net olmaması nedeniyle detaylar hakkında yorum yapılması zor oluyor. Bilgi-eğlence sisteminin yenilerek, büyük bir çerçeveye sahip olduğu gözlemleniyor. Dış görünüşü ile ilgili bilgiler edinilen Yeni KIA Sportage için, kaputta yapılan değişiklikler hakkında henüz bir bilgi sahibi olunamadı.

Koreli üretici resmi internet sitesinde Ecodynamics+ adı ile yeni dizel- hafif hibrit motorunu duyurarak; ilk kez bu motoru yeni Kia Sportage’de kullanılacağı belirtti.

 

YORUMLAR

Bu yazı için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAZ