Intercity’den “Yeni Kazanç Kapısı”

Arabakarsilastirma.com 16.05.2018 Araba Haberleri
Intercity’den “Yeni Kazanç Kapısı”

Intercity’den “Yeni Kazanç Kapısı”

Intercity, sıfır otomobildeki artışı azaltmak adına yeni bir bir iş modeli devreye sokarken; Türkiye’nin dört köşesinde bulunan otomobil satıcılarına filo kiralama adına Intercity ağına dahil olma fırsatı sunuyor.

Vural Ak: “50 bine yakın aracımız Türkiye yollarında”

Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak , kuruldukları 1992 yılından itibaren ilklere imza attıklarını belirtirken, ‘’Sektörümüzün kurulmasında öncü olan lider şirket, kış lastiği uygulamasından 48 saat içinde araç temin edebilme hizmetimize kadar çok yeni özellikler ve hizmetler kazandırdık. 2004 yılında gösterdiğimiz performans dönüm noktası oldu ve 10 bin adet barajı geçildi, şimdi ise 46 bin adet aracımız ve 4 bin 500 müşterimiz var. Hedefimiz 5- yıl içinde 100 bin araca ulaşmak. Şuan itibarıyla 44 yerli ve yabancı banka ile çalışıyor ve 410 milyon euro hacme sahip kuruluş olarak faaliyet gösteriyoruz. Filo kiralama sektörü firmalara %10 finansman avantajı sağlıyor ve bu sektör dışında ülke ekonomimize de katkı da bulunuyor.’’ dedi.

“Filo’daki başarımızı paylaşmak istiyoruz”

Intercity Partner yeni bir iş modeli ile Türkiye’deki kar açısından zor dönem geçiren satıcılara destek olmak istediklerini belirtirken ‘’Biz Intercity adıyla bayilere yeni kazanç kapısı oluyoruz. Bulundukları bölgede partnerimiz olarak, filo kiralama yapmaları istiyor ve destek oluyoruz. Sistemimize dahil olan ortaklarımız kiralamadan komisyon alır, kiralanan aracı satın alırız ve buna ilave aracın her türlü işletme gelirlerinden de gelir kazanacaklar.  Bu da üç yıl gibi bir sürede tek araçtan yani 130bin TL bedeli olan bir için 30 bin TL kazanacaklar. Mevcutta 80 iş ortağımız ve amacımız en kısa sürede bunu 100’e çıkarmak ve böylelikle 76 ilimizde faaliyet göstermiş olacağız.’’ Dedi.

YORUMLAR

Bu yazı için daha önce yorum yapılmadı. İlk yorumu yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUM YAZ